Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az Eset SS4 vinnyog, hogy az...

Az Eset SS4 vinnyog, hogy az operációs rendszer nem naprakész! Windows Update frissítést kér! FONTOS NAGYON!?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a WinXP-m másolt,magyarul illegális....

SP3-as a rendszerem...

Na most,ha rányomom a Windows Update frissítést(Eset4-nél),nem fog nyögni a Windows újra indításnál,hogy "Lehetséges, hogy ön szoftverhamisítás áldozata lett"???

Ez olyan mintha beállítanám a Vezérlőpultnál->Biztonsági központ->Automatikus frissítések(ez nálam le van kapcsolva)


Ugyanaz a kettő,vagy más ?Kérlek segítsetek,nem akarom a Windows-ot újra tetetni!


2011. aug. 10. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetben lődd ki az üzenetet, ennyit tudsz tenni. Vagy szerzel frissíthető XP-verziót.
2011. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Magyarul nyomjam rá esetben a frissítést ?
2011. aug. 10. 17:00
 3/10 A kérdező kommentje:

Elolvastam ezt :

[link]


Meg nem merem nyomni,semelyik frissítéses gombot...

2011. aug. 10. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ESS-en belül nyomsz a frissítés gombra, akkor csak az oldalra lök rá, és elégedetten befogja. Innentől rajtad múlik, töltesz-e valamit.
2011. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy frissíts, hogy te választhasd ki amiket felrak. Ha valamit olyasmit látsz, hogy Eredeti Windows Valódi Előny, akkor az elől szedd ki a pipát.
2011. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem sem eredeti mégis minden frissítést fel teszek és semmi baj nincsen
2011. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat...

A Valódi előnyös elől kivettem a pipát!

Ezeket hagyjam :

Frissítés Windows XP rendszerhez(KB"számok")

Microsoft Office SP3(ez van nekem,de kihozza a frissítést)

Microsoft Office SP2 kompatibilitási csomag(ez minek,ha a sp3 van nekem fent ?)

És vannak még ilyen,hogy Net-keretrendszer,ezt is hagyjam kipipálva ?

Meg még van egy csomó minden frissítés,ActiveX-hez,Office-hez,levélszemétszűrő,Internet Explorer 8hoz, Rosszindulatú szoftverek eltávolítására szolgáló eszköz....És azt hiszem ennyi...


Szóval csakis a Valódi előny elől vegyem ki a pipát?


Ui.: Mindenkit felpontoztam ! Még egyszer nagyon köszönöm.

2011. aug. 11. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ESET-ből inditva megnyitod az Internet Explorert, Activex-el keres, majd az EGYEDI-t választod. Itt megnézed, nincs-e benne WGA (Windows Genuine... vagyis az Eredetiség ellenőrző). Az elől kiveszed a jelet, a többi mehet.
2011. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm MINDENKINEK!

Frissítettem...és jelentem sikerült,kivettem a pipát ahonnan kellett,most már az Eset sem "vinnyog"...szóval még egyszer mindenkinek nagyon szépen köszönöm :))))

Utolsó téged is felpontoztalak!:)

2011. aug. 11. 13:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz, éppen tegnapelőtt frissitettem az általam leírt módon, vagyis friss tapasztalattal. Nekem is ESET-em van.
2011. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!