Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rengisztráltam a kamu sorozatb...

Rengisztráltam a kamu sorozatbarátra es smst is kuldtem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Facebookon a fogyatekos ismeroseim ajanlgattak egy oldalt ahol lehet regisztrálni sorozatbaratra en full naivan regisztraltam meg minden es a 2000 ftos smst is kuldtem,bar a kartyam fuggetlen ugye de azert para a cucc,egyszer vonták le? Jelszavammal mit kezdjek?

2019. dec. 27. 23:43
 1/4 anonim válasza:
31%

Azt, hogy jó nagy barom voltál. Egy nagy barom. Kidobtál az ablakon 2000 forintot, és valami gerinctelen alak zsebébe raktad.


Még mielőtt csinálsz valami hülyeséget, tájékozódj.


btw. küldök meghívót.

2019. dec. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jelszavaddal csak akkor tudnak bármit kezdeni, ha vagy annyira felelőtlen hogy mindenhol ugyanazt használod. Főleg, ha az e-mail címednél is, akkor lényegében te átadtad a belépési adataidat, ami csak rajtuk múlik hogy fel akarják-e használni rossz célokra, vagy sem. Aki egy kamu oldalra hívat meg egy valag pénzért úgy, hogy hazudik róla, nem sok jót lehet kinézni belőle.
2019. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem azt használom emailre
2019. dec. 28. 09:55
 4/4 anonim válasza:
Nekem is tudna valaki küldeni meghívót? Van egy sorozat, amit nagyon szeretnék megnézni, de nem mertem elküldeni a 2000 Ft-os SMS-t. (Ahogy olvasom a kommenteket, jól tettem, hogy nem fizettem ki...)
2019. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!