Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Fájlok biztonságos átmásolása...

Fájlok biztonságos átmásolása vírusos gépről az én gépemre? Hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés

16 vagyok, szóval nem vagyok egy nagy szakértő :D


20 éves bátyám újratelepítette a gépemet, de nem fejezte be mivel ment egyik haverjához.


Feltette a Windows 7 helyett a 10-est, nekem már csak a programokat kéne feltennem.


Nekem kb 2 éves gamer gépem van, neki valami régebbi, melóhelyéről kiselejtezett 1.-ő generációs i7, 16 gb ram... (ebay-ről vett cuccokkal turbózgatja).


Haverjainak is ő telepíti meg rakja össze a gépeiket, de a sajátját valahogy nem igazán tartja karban.

(valakinek valami elromlik a gépében, hozzák hozzá javítani, ő meg mindenki HDD-jét ráköti az ő gépére ha valamit ki kell menteni róla, és másolgat minden vackot, ki tudja kinek milyen vírusa van).


Ő azt mondta tuti az ő gépében is vannak valamik, marha gyorsan beindul neki az ssd miatt, de alapból bekapcsolásnál valami orosz hibaüzenetek jönnek ki, Defender is riasztgat neki össze vissza mindenre és nem tudja kitakarítani a gépből azokat a fájlokat...



Na a lényeg hogy az ő gépén vannak ilyen Office 2007, Adobe CC, játékok meg minden program telepítői, amit én is meg ő is használ.


Azt kéne valahogy megoldanom, hogy az összes telepítőt átmásoljam USB-re, amin át tudom vinni az én gépemre és feltelepíteni, de lehetőleg vírusok nélkül.



2020. jan. 19. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Hááát én inkább letölteném ezeket a saját gépemre biztonságos oldalról. Nem ajánlom, hogy átvidd a tiédre.
2020. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipp: Valami live linux, arról bootolva, menteni külső pendrive-ra.
2020. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!