Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom valaki IP cimét...

Hogyan tudom valaki IP cimét megszerezni?

Figyelt kérdés

Fontos lenne.. haver megszopatták kicsit vissza adnánk hogy "na itt az ip cimed most legyél menő"...

IP logger ilyeneket néztem de face insta nem engedi ugye az ilyen linkeket elküldeni..



2020. márc. 16. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kommunikálsz vele, akkor tudod az IP címét. Persze közvetlen, nem egy szolgáltatáson keresztül. Pl a Skype régen így ment, amíg nem vette át a M$.
2020. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
De ha valaki ért az informatikához kicsit magasabb szinten akkor kb megkérdezné, "hogy most mi lesz, kivered rá?" mert igazából semmit nem érsz az ip címével. Csak tényleg arra lenne jó, hogy pl a barátodnak segíts anyiban, hogy leírod egy lapra, ő előre hajol, vesz egy mély levegőt, majd feldughatod neki a lapot az ánuszába.
2020. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Emlekszem regebben a “haverok” csinaltak vps-en egy weboldalt amire ha ranyomtak ml notfound volt kiirva. Viszont neki logolta, hogy felleptek a szerverere, honnan, mikor, milyen ipvel stb stb. Aztan persze kilottek a netem meg ilyenek. Utana persze allandoan ezt csinaltak, akik “ellensegesek” voltak veluk szemben. Le kell irjam, hogy ez buncselekmeny ugyebar.
2020. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan össze gányolt munka:

[link]

2020. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

Kb annyi esélyed van megszerezni hogy 0.


Én tudom hogy kell de nem írom le mert buta vagy.

2020. márc. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

IP cím az egy publikus információ, különben nem tudna kommunikálni. Domain címek mögött is IP van, amit DNS old fel.


Megtudod az IP-jét. (taps) És? Hogyan tovább? :))

2020. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Na nem bánom, segítek, mert nem szeretném, ha rosszul csinálnátok és utána amatőrnek tűnnétek.


Csak lépésekben írom le, ha nem probléma, de bárhol megakadsz, sikíts és segítek továbblépni!


1. Bérelj egy dedikált szervert és vegyél egy domain nevet, lehetőleg .gov végűt, hogy hitelesnek tűnjön.


2. Telepíts fel rá Gentoo Linux-ot.


Részletes telepítési útmutatót itt találsz, ha magadtól nem menne:

[link]


3. Töltsd le az Apache webszervert és telepítsd fel.


[link]

[link]


4. Konfigurálj fel egy működő domain nevet (amit fentebb vettél).


Mivel manapság már elvárás az SSL kapcsolat, ezért ne felejts el venni hozzá tanúsítványt is, amit hozzá tudsz adni a konfigurációban.


[link]


Nagyon fontos, hogy legyen letiltva az access log és mindenképpen állíts be error log-ot a domainhez!


5. Küldj haverodnak egy fake linket, ami a domained egy nem létező oldalára visz. Írd meg neki, hogy nagyon vicces lesz, amit ott talál!


6. Nézd meg az error logot. Benne lesz haverod IP címe. Mivel ő hibaüzenetet kapott vissza, ezért azt hiszi, hogy mekkora béna vagy, de valójában megszerezted tőle a kívánt adatot.


7. Profit.


Na már hogy most, ez a legegyszerűbb módja az IP cím kicsalásának... Ha kicsit bonyolítani akarod, akkor létesíts saját DNS szervert a domainhez, telepíts fel PHP-t is és szerezd meg programkódból, stb.

2020. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne viccelődj már utolsó
2020. márc. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 trichard2001 ***** válasza:
92%
8-as egy fa.sz, amit hetes leírt az működik csak sok idő meg pénz.
2020. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9# a 7 túltolta egy picit.

Bármelyik ingyenes webtárhelyre fellősz valami php mysql-es cuccot, aztán ha valaki feljön logolja az ip-t.

Sőt ennél is egyszerűbben meg lehet csinálni. De ismeretlen linket nem nagyon nyitogatnak.

2020. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!