Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan töröljem véglegesen az...

Hogyan töröljem véglegesen az IOBit-ot?

Figyelt kérdés
Az ESET Smart SEcurity veszélyesnek találta és hatástanalította az Advances System Care szoftvert, de csak részben törölte. Darabokban megtaláltam itt ott, de az Uninstall-ja nem működik sajnos. 60+ felhasználó vagyok, lehetőleg egyszerűen megfogalmazott javaslatot kérnék. Köszönöm.

2020. márc. 18. 10:46
 1/2 anonim válasza:

Ha az ESET a nagy részét eltávolította és az uninstall egyáltalán nem működik akkor valószínűleg már ártalmatlan. A CCleaner nevű programmal jól el lehet az ilyen maradványokat távolítani. Ha az sem elég akkor marad a fájlok törlése



Lehetett hamis pozitív is, de óvatosan a rendszergyorsító programokkal meg a reklámokkal általában

2020. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én se tudom törölni
2021. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!