Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a "Számítógépet", és a Dokumentumok mappát?

Figyelt kérdés
Előbb letöltöttem csak egy alkalomra, csak egy használatra az advanced system care-t , akkor vettem észre, hogy nem nyitja meg a Számítógépet, se a dokumentumokat; és már letöröltem, meg Nod32 online scannert végigfuttattam, szóval az leszedte a vírusokat, amik vagy most , vagy a múltkori letöltéseimkor keletkeztek (11 db volt), de most se nyílik meg. Nem tudom, hogy akkor lett -e baja, amikor letöltöttem az Advanced-ot ,de akkor tűnt fel. Egyszer amúgy le is futtattam. Szerintem még amúgy nem indítottam el, amikor észrevettem, hogy nem nyílnak meg a mappák; több mappát még nem próbáltam; majd megnézem, ha újraindítom a gépet, működik-e, de addigis van-e valakinek tippje, hogy mi lehet a baj? Egyébként az Advancadot akkor töltöttem le, amikor már ment a Nod, de ellenőrizte azt is a Nod, mert épp azt ellenőrizte, amikor talált 2 hibát, meg később még talált máshol a gép 9 másikat. De már elintézte őket, de valakinek esetleg tipp, hogy miért nem nyílik meg a mappa? Előre is köszönöm.

2020. márc. 22. 23:25
 1/7 A kérdező kommentje:
A többi mappát megnyitja szerencsére.
2020. márc. 22. 23:28
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha alul rámegyek a tálcán ott a windows intéző mappájára, onnan oldalt már el tudok kattintani a számítógépre

De a startmenüből, meg az asztalra kirakott parancsikonból nem, de lehet, hogy ha majd újra indítom, sikerülni fog; de légyszi akinek van tippje, írja nyugodtan.

2020. márc. 22. 23:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Most látom egyébként, hogy a C meghajtón két giga hely van, akkor lehet, hogy ez lesz a kulcs; hogy át kell pakolni 1-2 dolgot hordozható merevlemezre. (: Majd holnap megpróbálom.
2020. márc. 22. 23:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint az egyik vírus ezt csinálta, hogy áthúzott helyet a Cmeghajtóról a D-re mert a D-n meg nem volt ennyi, de van ilyen Ease us-om is, tehát tudok reája még helyet tenni. Azért írom le ezeket; hogy hátha még valakinek szüksége lesz rá, és jól fog jönni ez a kérdés a jövőben, hogyha rábukkan.
2020. márc. 22. 23:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy nagyobb lemezt!

Ne használj ilyen 'csoda' programokat, csak a beépített lemezkarbantartót (rendszerfileok törlésével).

Ne telítsd teli a rendszermeghajtót! Mindig maradjon rajta kb 10% szabad hely. (Ezt a filekezelő jelzi is)

2020. márc. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2020. márc. 23. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a filekezelő nálam 100 mb-tól jelzi kicsit telinek :D
2020. jún. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!