Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet a Huawei okostele...

Hogyan lehet a Huawei okostelefonomon beállítani azt hogy a zárképernyőn ne jelenjenek meg sz értesítések?

Figyelt kérdés
Pontos fajtája: HUAWEI Y6 2018. Pin kód be van állítva, tehát az a veszély nem áll fent hogy valaki bele túrkáljon, de viszont az érteítések (Facebook, Facebook Messenger, Twitter, Skype...stb...) tehát amiket innét kapik azt ott kijelzi és azt úgy teszi hogy pl. a Facebook Messengernél kiír egy kis részletet az üzenetből és annak a nevét aki írta. Engem ez zavar, hogy bárki csak úgy ezt aki bekapcsolja, akár véletlenül ezt látja. Hogy lehetne ezt kikapcsolni? Mindegy hogy teljesen, vagy csak azt hogy ne írjon ilyen részletes infókat. Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. márc. 23. 22:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat ez lemaradt:

Modell: ATU-L21

Android verziója: 8.0.0

2020. márc. 23. 22:27
 2/6 A kérdező kommentje:
* az értesítések, bocsánat elgépeltem.
2020. márc. 23. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A beállításokon belül az értesítések, azon belül a zárképernyő értesítések.
2020. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Bekapcsoltam.
2020. márc. 24. 23:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2020. márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szivesen! ;-)
2020. márc. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!