Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Huawei p10 lite telefonomon...

Huawei p10 lite telefonomon az alap gmail alkalmazás nem enged be, pedig geprol működik a jelszó?!

Figyelt kérdés

Ma délután emailt akartam elkuldeni de nem volt wifi és mobilnetrol nem engedte. Szerintem letiltotta a telom vagy nem tudom mert mindenhogy mashogy beenged csak erről nem! De mindig kiirja h email küldés folyamatban.

Mikor probalok bejelentkezni ezt írja :

Az IMAP/SMTP szolgáltatás le van tiltva.

Nem értem :/ bementem a google fiokomba es kiirta h ismeretlen eszköz lepett be(munkahelyen voltam onnan léptem be) de kipipaltam hogy tudok róla. Adtam meg biztonsagi telefonszamot, a jelszóm erősebbre csereltem. De telon igy se működik!

Alapértelmezett alkalmazas a telefonon.

Légyszi valaki segítsen! :(



2019. aug. 27. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Számítógépen belépve a Gmail-be, és ott a fogaskerék*[1] majd beállítások és a 'Átirányítás és POP/IMAP' fülön nézdmeg az IMAP és a POP engedélyezve van-e (nekem zölden írja, hogy engedélyezve van)


*[1] [link]

2019. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. szept. 1. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!