Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik virusirtot, tűzfalat,...

Melyik virusirtot, tűzfalat, kémprogramírtót ajánljátok ezen az elég gyenge gépen? Nem muszáj hogy magyar nyelvű legyen! (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

cpu: 400 mhz

ram: 191 MB ram


tényleg aki ért hozzá az irja csak meg.Sokat pobáltam de annyira lassú a gépem hogy nem tudok netezni miatta :( Előre is köszi!


2010. júl. 27. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Új gép a megoldás!80-90 ezerből már elég jó gépet lehet kihozni netezésre.


[link]


Ezt egy ideig semmilyen vírusírtó nem izzasztja meg :)

2010. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XP elfut rajta? Mert már az is egy kisebb csoda. Szerintem cseréld le, ha teheted, 50 körül már egész jó használtakat lehet kapni, amiken elmennek a komolyabb vírusírtók is, és nem lesz ilyen gondod.
2010. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát... vírusirtónak esetleg a 2. valahányas, régebbi NOD-ot.

Kémprogik ellen Spybot (de a valósidejű TeaTimer nélkül), csak alkalmankénti, manuális futtatásra, böngésző immunizálással.

Tűzfalnak talán egy régebbi Sunbelt Kerio.

2010. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
De ha csak netezel, meg Word, Excel rajta, akkor - a 191 MB-ből gondolom - társíts csak 8 MB-t az alaplapi videokártyához. Nem sokat, de valamennyit érsz vele. Továbbá az indításkor betöltődő progikat / service-ket is át kéne nézni, mondjuk TuneUp-pal. Biztos sok fiszfasz betöltődik, amit a kutya se használ, de eszi a rendszert.
2010. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

65 %-os: nagyon szépen köszönöm!

Csak még azt kérdezném hogy memóriából hogy lehet videokártyához 'csatolni'? :)

2010. aug. 4. 17:08
 6/8 A kérdező kommentje:
még egy kérdés: Ha régi eset smart securityt szedek le (3.0) összeakadhat kerioval?
2010. aug. 4. 17:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy Eset Smart Security 4.2-es vírusirtót ajánlanák, nekünk a Pentium 2-es körülbelül hasonló felépítéssel mint a tied, tökéletesen futott rajta!

Kevés memóriát eszik, a tesztek alapján egyik legjobb és a múltja miatt igen megbízható!

A neted nemfogja lefogni fissítéskor sem és alapból tűzfal is belevan építve a vírusirtóba!

A számítógép vásárlásról annyit, hogy SEMMIKÉPP NE vegyél HASZNÁLT számítógépet mert ha szerencsés vagy 1-2 hónapig megy aztán kampó.

Ha új gépet akarsz akkor egy szervízbe vagy magán informatikussal rakass össze! Ha nem játékra lesz a gép csak netezés, töltögetés, chatelés stb. akkor pedig 40.000 HuF-ból egy stabil "munka" gépet rakathatsz össze.

Sok sikert! :)

2010. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Smart Securityban van alapból tűzfal, akkor nem kell másik.

Csak ha sima NOD32-t használsz, akkor kell. Még én is a régi emlékeimet idézem fel, hogy mennyi volt a memóriafoglalás, meg a teljesítmény (nekem ui. nem volt tapasztalat az újabb Eset cuccokkal ilyen konfigon, csak a régebbiekkel).

A memóriamennyiségből gondolom, hogy alaplapi videokarid lehet. 256 RAM-od van szerintem, és 64 van a videokártyához társítva így látatlanban.

A BIOS-ban keress olyat, hogy Shared memory, vagy valami hasonlót. De ha megmondod milyen alaplapod / BIOS-od van, nézek hozzá kézikönyvet és megmondom hol van.

2010. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!