Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírusirtó letörlése után az...

A vírusirtó letörlése után az újraindított gép képe szétesett, majd kinyomtam a gépet. Ezt vírus okozhatta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Letöröltem a vírusírtómat, mivel nagyon sok erőforrást használt. Ez egy Iobit Malware Fighter. Miután letöröltem, újraindítottam a gépet, de amint megnyitottam rajta egy programot, szétesett a kép, pontosabban mindenhol színes kicsi pixelek jelentek meg. Megijedtem, hogy esetleg egy olyan vírus miatt történhetett ez, ami várt a rendszerben megbújva, hogy lecsaphasson a legjobb alkalom adtán. A napokban a Totalvirus nevezetű oldalon nézegettem egy két crackelt programon, és játékom fájljait, és szinte mindegyikben volt trojai. Ezeket töröltem, de nem tudom, hogy ez elég volt e. Nem merem bekapcsolni a gépet, amíg nem tudom, hogy mi történhetett. Kérem, aki tud az segítsen!

2020. ápr. 21. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy bootolt még be a gép, de én már megnyitottam egy Operát, és egy Google Chrome telepítőt. Illetve egy obs-t, amit újraindítás elött elfelejtettem leállítani.
2020. ápr. 22. 06:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Malwarebytes leszedése (ingyenes próbaidőszak), leszkenneled a gépet, és amit talál azt kitörlöd. Ha ez nem működne, biztonságos módba bootolás is segíthet.
2020. jún. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Töltsd le az Eset internet securtityt, amint felraktad, már ellenőriz is. Amit talál nyugodtan szedd le.
2020. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, de ismertem valakit, akinek állítólag víros okozott egy ilyen történést...
2021. ápr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!