Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Melyik a legjobb virusirtó...

Melyik a legjobb virusirtó illetve internet biztonsági csomag a fizetősök közül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 11:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Itt találsz egy-egy rangsort:


[link]

[link]

2010. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kaspersky
2010. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 stell-1 ***** válasza:

ÜDV

Nincsen jó,jobb,se legjobb.

Ez attól függ hogy milyen a géped,nem lehet kasperskyt tenni a gyenge számítógépre.

olvasd a blogomban.

[link]

2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kaspersky IS 2011.


Ja, és hogy milyen gépre lehet telepíteni:

Intel Celeron 1,2GHz, 256MB RAM, 20GB HDD. jó kis konfig, mi? Hát, gond nélkül elfut rajta...


Mielőtt leírsz valamit, nem árt ki is próbálni. Ez pont olyan, mint a Win7 minimum követelménye. Meglepődnél, milyen konfigra fel lehet pakolni (teljesítménycsökkenés nélkül).


A Kaspersky IS jelenleg a világ azon kevés szoftvere közé tartozik, amely az idő előrehaladtával ténylegesen hatékonyabbá válik. Úgyhogy ha van egy normális géped, ami legfeljebb 5 éves, akkor hajrá.

2010. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam, hogy valaki vett Kaspersky 2010-et (jó, tény, nem az I.S.-t), és a szoftvert feltette az avast! helyett. Rettenetesen begyorsult a gépe és az internete. ((Egyébként a saját vírusirtódról, meg nem tudod mondani, lassít-e, amíg le nem szeded. Én is avastos vagyok, és meg nem mondtam volna, hogy lassít, de ezek szerint igen. Azt hittem volna, mástól lassú a net és a gép :P ))
2010. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha fizetős, akkod Kaspersky IS, ez egyértelmű. Ingyenesekné Comodo IS-ről halottam jókat, bár csak a tűzfalát használom, az tényleg jó.
2010. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisebb teljesítményű gépet egyáltalán nem lassít pl. az ESET Smart Security 4.2 (valódi).
2010. júl. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kaspersky,Symantec.

Már jó ideje gyártják a védelmi szoftvereket és aki jártas az informatikában az tudja hogy ezeknél jobb nincs!

2010. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyértelműen a Kaspersky. Sajna a két legújabb, a 2011, és a PURE még nincs Magyar nyelvvel. Bár igaz, amint már fentebb írtak, gyenge gépre nem jó.
2010. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!