Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Norton Internet Security jó...

A Norton Internet Security jó vírusirtó?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:21
 1/7 anonim válasza:
Aha az nagyon jó nekem olyan volt de itt egy újabb Norton próbáld ki ezt : Norton360
2011. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :) csak mert egy új "játék" gépet akarok venni ami jó ha kiszűri a vírust meg gyorsan kezeli a gépet :)
2011. aug. 3. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Én használtam és jó volt...főleg mert elfutott a Eset SS-vel,egy igen kicsi gépen !

Ha "játék" géped új lesz,akkor szerintem az Avast hatásosabb lenne,főleg mert sokan azt mondják,hogy nagyon jó!

Vagy a Panda,de az tudtommal nagyon fagyaszt...és játék közben annyira nem jó!

2011. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb vírusirtó, ami a piacon kapható, de én is Norton 360-at ajánlom, komplett védelmi rendszert kapsz vele - tehát, ha felrakod, a win tűzfalát ki kell lőnöd.
2011. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem rossz a norton bár inkább kasperskyt ajánlanék szerintem jobban össze van rakva
2011. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
norton nem er semmit nekem volt mar es beengedett nagyon sok falovat.... inkabb használd az esetet
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54% régen tényleg egy nagy kalap * volt a Norton, de nézd meg a mostani teszteket - házilag is tesztelve, azért mondom, hogy az egyik legjobb. A Kaspersky nem sokkal, de alatta végzett.
2011. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!