Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A g2a oldal biztonságos?...

A g2a oldal biztonságos? Árulnak tört kulcsokat?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen regisztrálási baki miatt nem tudok Originen belül vásárolni játékot, csak kulcsokat beváltani. Szeretnék venni The Sims 4 kiegészítőket és sajnos, ahol eddig vásároltam már nem forgalmaznak Bundle csomagokat, szóval esélyem sincs kisebb stuff vagy game packeket venni. Most találtam a g2a oldalt, ahol kulcsokat árulnak, ezekkel, akkor tudnék kiegészítőket venni. Az, hogy inkább kezdjek egy új profilt az nem megoldás, mert akkor sok pénz menne a levesbe és sajnos még három évet kell várnom, mire rendesen vásárolhatok. Ez az oldal biztonságos? Ugye nem árulnak tört kulcsokat, mert attól csak a profilom veszne el? Vagy ha valaki ismer hasonló oldalt, ami biztonságosabb akkor kérem írja meg nekem.

2020. máj. 26. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha semennyire nem ismered G2A-t akkor figyelj amit most írok. CSAK olyantól vásárolj, akinek közel 100%-os az értékelése. Érdemes beleolvasni az eladó értékelésekbe is, hogy képben legyél a napi/heti aktuális eladásokkal.

Ha valamit a kosárba tennél, ne mindig a legolcsóbbat vedd meg, nézd meg kik milyen értékelésekkel árulnak még hasonló terméket. (alul listázza)

Lehet hogy kicsit rá kell fizetni, de a drágábbak és jó értékelésűek megbízhatóbbak.

Nincsenek illegális dolgok a G2A-n, viszont használt kulcsba bele lehet futni. Éppen ezért kizárólag csak PayPal vagy Visa kártyával fizess!

Ha valami gebasz van akkor a G2A kártalanít (nyilván egy kisebb procedúra után), viszont ha mással fizettél, akkor már nehézkesen kapod vissza utólag a pénzed.


Én már futottam bele használt kulcsba 2x G2A-n, nyilván bizonyítanom kellett, hogy az eladó már aktivált kulcsot adott el, ezután kaptam csak visszatérítést.

2020. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most sokat segített :D
2020. máj. 27. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!