Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan törhetem fel a saját...

Hogyan törhetem fel a saját Insta profilom? Az email címembe se tufok belépni! Vagy, van aki etikus hacker itt, vagy ilyesmi? Lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Email címbe se tudok belépni sehogy, régi. Instagramnak is írtam levelet, azt mondták, nem elég a bizonyítékom! Ezeket írtam nekik: milyen régi sztorijaim vannak, kikkel leveleztem (felhasználók), milyen mentett képeim vannak. Ezeket nyilván az tudhatja, akié a profil! :D Nincs rólam kép, mert kutatómunkához/tanuláshoz használom, emiatt is fontos nekem ez most! :( Help! ❤ Rendes válaszokat, kérlek!



2020. jún. 8. 04:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*tudok
2020. jún. 8. 04:36
 2/13 A kérdező kommentje:
Aki tud segíteni, írjon! :)
2020. jún. 8. 04:36
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogsz ilyen embert találni. Ennek semmi köze nincs az etikus hackeléshez. Ez bűncselekmény.
2020. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

2012. évi C. törvény a Büntető Törvénykönyvről

XLIII. FEJEZET - TILTOTT ADATSZERZÉS ÉS AZ INFORMÁCIÓS RENDSZER ELLENI BŰNCSELEKMÉNYEK


Információs rendszer vagy adat megsértéses


423. § (1) Aki információs rendszerbe az információs rendszer védelmét biztosító technikai intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve vagy azt megsértve bent marad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2020. jún. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3# Nem voltam biztos, elnézést!


4# Hidd el, van az a pénz, amiért korpás az ember haja... Nem akarok senkit belerángatni semmibe, vagy kellemetlenkedni! NEM AZT ÍRTAM, HOGY TÖRJE FEL NEKEM VALAKI! 😂😂😂😂😏 Nekem információ is elég lenne, mit kezdjek vele...

2020. jún. 8. 07:51
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Hidd el, van az a pénz"

Hááát... nekem aztán fizethetnél akármennyit, nincs az a milliárd, amiért én a sittre mennék. Egy olyan országban, ahol azt is meghurcolják, aki egy közintézménynek szól, hogy csináljon valamit, mert lyukas a rendszere...

De persze, biztos van, aki bevállalná. Mondjuk abban biztos lehetsz, hogy legalább 7 számjegyű összegben kell gondolkoznod, elvégre nincs az az ép eszű informatikus, aki 1-2 havi fizuért cserébe kockáztatná, hogy Pélhalmán tágítsák az ánuszát. Meg azt pláne nem, hogy utánna sehol ne kapjon normális állást.


És tévedés: nem a te rendszeredbe akarnál behatolni. Ha lenne egy saját szervered, elfelejted a jelszavát, és emiatt betörsz oda, vagy valakit megbízol ezzel, az jogilag rendben van. Mert a te rendszered. De az Instagramon te csak egy fiókot bérelsz (technikailag ez egy bérleti szerződésnek tekinthető), maga a szerver és a szolgáltatás nem a tiéd.


Egyébként aranyos, hogy először még bőszen fel akartad törni, meg "hackert" kerestél, most meg már mentegetőzöl, hogy te aztán neeem, semmi ilyet nem akartál. :D


Amit tehetsz:

- Ha az eredeti e-mail címed emgszűnt, akkor újraregisztrálod.

- Ha ott elfelejtetted a jelszót, akkor felveszed a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

- Ismét felveszed a kapcsolatot az Instagram ügyfélszolgálatával. Az, hogy random említesz pár bejegyzést, az egyáltalán nem bizonyító erejű, hiszen azokat bárki láthatta. De mondjuk ha igazolod a személyi okmányaiddal, hogy te vagy az, akkor talán vissza tudják adni a hozzáférésedet.

2020. jún. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A továbbiakban pedig joban ügyelj az adataidra és a fiókjaidra!

Tudom, nagyon kényelmes dolog, hogy az ember egyszer bejelentkezik, aztán zsigerből jegyeztetei meg a jelszót mindenhol (sőt, dedikált alkalmazásoknál gyakran nincs is más mód), de a hátránya, hogy így könnyebben el fogja azokat felejteni.

2020. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Nem feltöretni akartam! 😂😂😂

Nekem információ elég lett volna, na mindegy.

2020. jún. 8. 10:05
 9/13 A kérdező kommentje:

#6 Pár bejegyzést?

Az, hogy mik vannak a mentett fotóknál és, hogy kivel leveleztem, azt csak én tudom!

2020. jún. 8. 10:06
 10/13 A kérdező kommentje:
Most olvastam, hogy etikus hacker is foglalkozik ilyennel. Inkább keresek egyet, aki megcsinálja, köszi!
2020. jún. 8. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!