Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gyakorira lépve folyton...

A gyakorira lépve folyton feljön egy ablak, hogy a digi az évfordulóját ünnepli, töltsek ki egy kérdőívet, másnál is jelentkezik ez?

Figyelt kérdés
Ma kezdődött. Akárhányszor feljövök az oldalra, rövid időn belül kiad egy ablakot, miszerint a Digi az évfordulóját ünnepli, és így az IP cím alapján kiválasztottak és napi 10 szerencsés között x dolgokat sorsolnak ki, csak töltsem ki az anoním elégedettségi kérdőívet. Leokézni lehet, vagy bezárni a böngészőt. Privát módban vagyok most, így tudok írni. Két böngészőben is próbáltam. Idáig úgy néz ki, csak ezen az oldalon jön elő, viszont mindegy, hogy belépek vagy sem. Mi lehet ez, és hol lehet a probléma? A gépemen vagy az oldalon? Bár nagy reményt nem fűztem hozzá, de az oldalhoz tartozó sütiket töröltem. Nem tévedtem, nem ért semmit. A digit hívtam már első alkalommal, hogy valós vagy vírus, mondták, hogy időnként van hasonlóról bejelentés, nem ők készítették. Viszont akkor még nem vettem észre, hogy csak ezen az oldalon jön elő.

#vírus #privátmód
2020. jún. 28. 12:25
 1/7 P.O.C. ***** válasza:
92%

Biztos hogy egyedi a probléma. Teljesen normál hirdetései vannak az oldalnak, nekem ilyen nyilvánvalóan adathalász hirdetés még sosem jött fel.

Valamilyen Ad-ware települt a gépedre. Nézd meg Adwcleaner -el az sok ilyet meg tud találni és le tud szedni.

[link]

2020. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Mmost találtam a kérdések között, másnak is hasonló gondja van.
2020. jún. 28. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem egyedi probléma, mert nekem is megjelenik, pl.: akkor amikor kérdést írtam vagy 4x bejött.
2020. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ma ezt eddig elég sok ember jelezte. Van valami összefüggés a gyakori és a vírus között? Nekem is feljött telekomnál, másnál olvastam a upc-t is, és csak a gyakori böngészése közben ugrott fel. Egyébként a Malwarebytes helyre rakta.
2020. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött elő. Igaz, reklámblokkolót használok, gondolom az letiltotta ezt az oldalt.
2020. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én sem vagyok digis mégis megjelent, és fura módon csak itt a gyakorin.
2020. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom orvosolták a problémát, de legalábbis elmúlt. Most lett volna időm foglalkozni vele, de már fél órája itt vagyok és még mindig nem jött elő. Szuper.

A segítséget köszönöm.

2020. jún. 28. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!