Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bajom lehet belőle ha feltölte...

Bajom lehet belőle ha feltölteném a Google Drive-ba Google Fotókba Mega NZ-re a képeket?

Figyelt kérdés

Sok képet már letöltöttem Facebookról (Idegen lányokét is) vagy exeim képeit, meg vidékilány, cukilanyok, rosszlányok badoo randivonal stb oldalról is.


Nem szeretném ki kerüljenek netre a nevemmel együtt, és ha meglátnának néz oda ez a a srác aztán jönnek 20-an jönnének elkapnának jön a mentő rendőr és még én kapnék 20 évet meg pénzbüntetést 10 milliót, és ha megnézik a gépemet nincs számlám a Windows 10-hez és mag találnák a sok filmeket HDD-n DVD-n Google Drive Google Fótokon Megán felnőtt filmeket is színész képeit is stb.


Lehet dúl parázók de jobb félni mint megijedni.


Vagy marad a HDD-n tárolom és SD kártyán, régiek meg CD-n is.



2020. júl. 12. 12:36
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
"jön a mentő rendőr" Szerintem még műholdas ellátást is kapnál a mentőktől, a rendőrökről meg ne is beszéljünk, azok cár bombát dobnának a lakásodra. Majd jönne a NASA és neked vágná a fél marsot. Szóval a 20 év, és a 10 millióval még jól is járnál. Ha feltöltötted a képeket figyelj a hátad mögé mostantól.
2020. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!