Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Bajom lehet belőle ha feltölte...

Bajom lehet belőle ha feltölteném a Google Drive-ba Google Fotókba Mega NZ-re a képeket?

Figyelt kérdés

Sok képet már letöltöttem Facebookról (Idegen lányokét is) vagy exeim képeit, meg vidékilány, cukilanyok, rosszlányok badoo randivonal stb oldalról is.


Nem szeretném ki kerüljenek netre a nevemmel együtt, és ha meglátnának néz oda ez a a srác aztán jönnek 20-an jönnének elkapnának jön a mentő rendőr és még én kapnék 20 évet meg pénzbüntetést 10 milliót, és ha megnézik a gépemet nincs számlám a Windows 10-hez és mag találnák a sok filmeket HDD-n DVD-n Google Drive Google Fótokon Megán felnőtt filmeket is színész képeit is stb.


Lehet dúl parázók de jobb félni mint megijedni.


Vagy marad a HDD-n tárolom és SD kártyán, régiek meg CD-n is.



2020. júl. 12. 12:36
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Természetesen csak magamnak tárolóm privátban.
2020. júl. 12. 12:38
 2/21 anonim ***** válasza:
Mivan? Egy ici picit érthetőbben le tudod írni?
2020. júl. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Facebookra Instagramról Badooról Randivonal Cukilányok Rosszlányok myVIP meg többi oldalról letöltöttem idegen lányok képeit színész nőket meg a voltbarátnőm képeit, és azokat a gépeket tölteném fel Google Drive Google Fotókra Mega NZ felhőkbe, de nem szeretném hogy ki szivárogjanak mert ha megtalálnak akkor verekedések lennének meg rendőrségi dolgok.


Érdemes tárolni felhőkbe? Vagy inkább itthon tárolni HDD SD kártyán Pendrive-n?

2020. júl. 12. 13:15
 4/21 anonim ***** válasza:

Önmagában az, hogy mindenféle nőkről (hacsaknem 18 év alatti pucér kislányokról lenne szó - az már más tészta) tárolsz képeket még nem bűncselekmény (bár a modern feminista kurzus kikiáltana egyből szexista dögnek - ha ezek kerülnének hatalomra, agyoncsapnának ;) ).


Viszont ha a neveddel összefüggésbe hozzák bármelyik hölgyet, akkor azzal kellemetlen helyzetbe hozhatnak (például a stabil párkapcsolatodban - "nézd csak, ezekkel csal meg!", vagy a munkahelyeden "jé, ez éjszakai pillangókhoz jár!") - és teljesen mindegy, hogy hamis a vád, a lényeg, hogy "kabátlopási ügybe" keveredj.


A felnőttfilm ezen kívül szerzői jogi problémákat vethet fel - ha a tárhely adminisztrátora rálel, felfüggesztheti a fiókodat.


(Ha kiskorú gyereked van, akkor még az is gondot okozhat, ha rálel, de ez igaz a lokális tárolás esetén is.)


Mindenesetre itt is érvényes az, mint azt már többször elmondtam hasonló (általad nyitott?) topikok esetén: kényes adatot nem tárolunk felhőtárhelyen. Ha mégis ezt tennénk, tegyük anonimizáltan és titkosítottan - erre vannak róptében anonimizáló és titkosító eszközök, mint például az oDrive, a Cryptomator.

2020. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

oDrive hasonló titkosítást használom akkor nem lehet korlátlan tárhelyem csak 15 GB ugye?


Most korlátlan mennek fel a filmek szinkronizálva, eddig 3 száz valamennyi GB felment és felnőtt filmek és tegnap adtam meg új filmmappákat ami majdnem 700 GB.


Más oldalon azt írták hogy nem lesz gond mert úgy se teszik meg hogy letöröljék és tiltsák a fiókomat, ő azt mondta 5 TB valamennyit tárol fent. Ezért nehéz kinek higgyek most.


Vagy jobban járok most meg szakítom a szinkronizálást?

Kedden lesz 1 hete hogy nincs kikapcsolva a gépem.


De ha titkosítom akkor csak 15 GB tárhelyet kapok mert azok nem képek és videók, akkor felhőkből nem tudom lejátszani őket és ha telon akarom meg nézni őket ott se tudom mert még a nevüket se tudom mert titkosítva van?

De nem értek a titkosításhoz sose csináltam.

2020. júl. 12. 13:39
 6/21 anonim ***** válasza:
A netről letöltött filmek már neccesebbek, mert ott komolyabban veszik a szerzői jogsértést. De ha ennyire parázol vegyél két SSD-t és tárold otthon azon. Már a TB-s nagyságrend is megfizethető.
2020. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6 Miért SSD-t ajánlasz a HDD helyett?
2020. júl. 12. 13:45
 8/21 anonim ***** válasza:

"oDrive hasonló titkosítást használom akkor nem lehet korlátlan tárhelyem csak 15 GB ugye?"

Akkor a felhőtárhelyet - Google esetén a Google Drive, aminek 15 GB az ingyenes limitje - használja, aminek korlátolt tárkapacitása van.

Valamiért valamit - nincs ingyenebéd - ha számít az adataid titkossága, annak megvan az ára.


"Más oldalon azt írták hogy nem lesz gond mert úgy se teszik meg hogy letöröljék és tiltsák a fiókomat, ő azt mondta 5 TB valamennyit tárol fent. Ezért nehéz kinek higgyek most."

Nekem aztán mindegy hogy kinek hiszel, én szóltam előre.

Aztán ne ide gyere panaszkodni, hogy "miért törlik a feltöltött filmjeimet?", meg hogy "miért törölték a fiókomat?" vagy hogy "be akar perelni az exem!".


"akkor felhőkből nem tudom lejátszani őket"

De tudod, mivel röptében anonimizáló és titkosító programok - amikelérhetőek Androidra és IOS-re is - szinkronizáláskor elvégzik a feladatot, így az eszközön már anonimizálatlanul és titkosítatlanul lesznek ott (csak a felhőtárhelyen lesznek anonimizálva és titkosítva).

2020. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

És ha újra rakom a telot és a PC-t akkor utána is letudom játszani? Vagy akkor újba kell szinkronizáltatni?


Max akkor a képeket tudom feltenni mert 15 GB kevés az összes filmemnek.


Akkor szerinted most szakítsam meg a szinkronizálást és töröljem le őket?


Te halódtál már fióktörlésről fájl törlésről valakitől?

2020. júl. 12. 14:10
 10/21 anonim ***** válasza:

Le van írva az összes ilyen szolgáltatás szerződési feltételeiben, hogy mit töltetsz fel és mit nem. Ha te olyan dolgot töltesz fel ami tiltott, meglesz rá az esély hogy figyelmeztetnek, korlátoznak érte, vagy tiltják a fiókodat. De ezt minden kérdésednél leírja valaki, mégis úgy kérdezel vissza mintha most hallanád először.

Eléggé egyértelmű, hogy a privát fotóid tárolására szolgáló rendszer nem arra való, hogy a netről letöltött dolgokat oda illegális feltöltsd. Megcsinálhatod, mert a rendszer engedi, csak ne csodálkozz ha egyszer jön az üzenet, hogy megsértetted a felhasználási feltételeket, és a fiókot törölték. Lehet 5 évig sem írnak semmit, lehet aztán egyik reggel úgy ébredsz, hogy ki lettél zárva.

2020. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!