Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az interneten vegyem meg a...

Az interneten vegyem meg a vírusírtót, vagy vegyek dobozosat? Mi a kulönbség?

Figyelt kérdés
2008. nov. 26. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Virusirtoert fizetni csacskasag. Hasznalj Avast!-ot, ingyenes, magyar, es abszolut vedelmet ad. (En 3 eve hasznalom, elotte sokszor volt virusom Nod32 mellett, miota Avast! van, semmi - pedig "veszelyes" oldalakat is bongeszek.)
2008. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Igen, én is az avastot javaslom. Nálunk az iskolában nod32 van, és tele van az egész hálózat virussal, és nem is érzékeli a virusirtó, emellett még az ace fájlokat nem ismeri.

Persze az avast is csak akkor jó, ha helyesen használják.

Keress a googleban rá igy: avast free download, és már birod is letölteni.

2008. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
vagy próbáld ki az avgt. az is ingyenes(angol) de van hozzá magyarosítás.
2008. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Látom eddig senki nem válaszolt szegény kérdezőnek.

A különbség az, hogy ha neten veszed meg akkor csak a kódot kapod meg és a programot a netről töltheted le, ha dobozos verziót veszel akkor a program egy CD-n van mellékelve.

2008. nov. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de nem mondtam el mindent. Az egyik laptomonom NOD 32 interneten vásárolt van. A másikon egy próba Kaspersky.Ugyanarról a "lapról"a Nod észre sem vette a tróját a Kasperki megfogta.Tehát én már döntöttem a Vírusírtóval kapcsolatban. Az a kérdésem a Neten vásárolt ugyanazt tartalmazza,mint a Dobozos?
2008. nov. 28. 07:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kifizetsz egy programot, akkor jó ha meg van fizikailag egy CD-n, kézikönyvvel, stb-vel.
2008. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vajda Gábor ***** válasza:

Csao!Nekem a Norton internet security jött be de nagyon is...elég erős,és figyel minden nyavaját,az üzletben vásárolttal az a baj hogy csak korlátolt számban lehet telepíteni...tehát úgy értem windows újratelepítésnél pl.

Egy gépre lehet csak felrakni,mert a regisztráció a neten is megvan és ha eléri a kellő telepítések számát,fel se megy a gépre többet...

Szóval egy csomó pénz...és ha lejár,veheted a következő cd-t amit megint csak párszor használhatsz.

A legrosszabb az ha még időkerete is van,hogy egy év után érvényét veszti a regisztrációkód...


Az én nortonom is csak 4 hónapig jó utána eltávolítom a gépről és újra felrakom...mondjuk ezt havertól kaptam,és nem regi igényes,frissíti magát 4 hónapig,utána CSAK figyel....


Hát ha net van akkor sajnos ez is kell igen...ilyen világot élünk....nekem mondjuk kémprogramírtóm is van hogy teljes legyen a kép....


csao csao

2008. dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nortont nagyon nem ajánlom iszonyat lassú
2009. aug. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!