Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót+tűzfalat...

Milyen vírusirtót+tűzfalat vegyek?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami vírusirtó és tűzfal is egyben.Max 9000-10000Ft akár diákkedvezménnyel is.Most ezt az ESET

Smart Security néztem ki magamnak de ha van ennél jobb is ami tűzfal is és max 10000Ft akkor írjátok meg.Valmint van véleményetek az ESET-ről?

Előre is köszi!


2011. okt. 19. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%

Úristen, a mai világban pénzt akarsz költeni olyan dologra, amit ingyen is megkaphatsz?


Regisztrálj egy torrent oldalra és nézz szét a programok között.


Amúgy az Eset szar.

Akkor inkább Comodo Internet Security, az ingyenes, magyar, tűzfal + vírusirtó és nem az utolsók között kullog.

2011. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem ajánlom, hogy torrent oldalról leszedj valamit, mivel az tört és nem lehet frissíteni, így kockázatnak teszed ki a géped. Én a panda 2012-es termékcsaládjából ajánlok neked virusírtót, néz körül. Sokkal jobb, mint az eset én személy szerint a 2012 pro verziót használom. 3 számítógépre 9000 huf volt.
2011. okt. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért ne lehetne frissíteni?

Tény, nagy a lebukás esélye, de ha ragaszkodunk egy bizonyos irtóhoz, meg lehet oldani.

Pl. Kaspersky-nél ott a NoBlackListSolution megoldás a törésre és sorolhatnám.


Igaz, én is belefáradtam ebbe, inkább teszek fel ingyenest, mert hamarabb enném meg kenyérrel a gépem, minthogy tízezreket költsek programra.

2011. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez a panda jónak tűnik csak fontos lenne hogy legyen tűzfala is hogy ne a windowsos szutykot használjam.
2011. okt. 19. 22:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Esetleg az McAffe vírusirtóval van tapasztalatotok,csak mert nem rég vettem a laptopot és alapból ez a McAffe volt rajta csak ez mindjárt lejár és talán érdemes lenne az meghosszabitani?
2011. okt. 19. 22:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tűzfalat is akarsz ajánlom a panda internet security 2012-őt ebben minden van..
2011. okt. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Avast antivirus 6.0 meg COMODO internet security! Egy jó kombináció!
2011. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

panda cloud nagyon jó,és ingyenes..tapasztalat..


tüzfal: privatefirerwall,win7 beépitett,comodo,outpost

2011. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vagy talán még az avira free :) de az angol =)
2011. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Felejtsétek el az ingyenes vírusírtókat. Nem nyujtanak fele annyi szolgáltatást sem, mint egy fizetős. Szerintetek miért, van sok ingyenes vírusírtónak fizetős változata is? Én mindenkép Eset Nod32-őt vagy ami még jobb Eset Smart Security-t ajánlanék. És ahogy írtad ezekre van diákkedvezmény is így 50%-os fél áron lehet hozzájutni. 7000 Ft körül van így egy évre, ennyit szerintem megér. Nézzd meg itt én is itt vettem: www.virusvedo.hu
2012. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!