Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mièrt kapok én belépésekröl...

Mièrt kapok én belépésekröl sms jelszavakat? Erröl a tel.szàmrol:

Figyelt kérdés

:

+36 20 900 0782


Szöveg(kipontoztam most a kodokat, a végén krixkraxok):


"<#>A belépéshez szükséges megerösìtö kòd 83**** Biztonsàga érdekében ezt a kòdot senkivel se ossza meg, csak Ön hasznàlja!

UxRl****"



A google fiokombol nem lépegetek ki be, a jelszavàt sem tudom, folyamat be vagyok jelentkezve.


Facen ha bemegyek a "biztonsagi es bejelentkezesei adataimba" ott belépèsem datumanak azt irta ki, amikor jött ez az sms.

Holott facen is mindig be vagyok szinte jelentkezve, soha nem kell belepnem.megnyitot az oldalt es ennyi.jelszavam sem tudom màr.


Nem elöször kapok ilyet teljesen random.(vagy epp netezek es közben jön az sms, vagy ra se nézek a telora es jön egy ilyen sms)


Ez mi lehet? Mièrt kapok belépési jelszavakat néha random ugy hogy be sem lépek sehova vagy be vagyok eleve lèpve?



#belepö kod jön de nem akartam belepni sehova
2020. aug. 22. 00:54
 1/10 A kérdező kommentje:

A face az én IP cimem dobja ki, hogy én léptem be.

De nem. Nem léptem be!

Be sem kell lépnem eleve, folyamat be vagyok lépve.

2020. aug. 22. 00:57
 2/10 anonim válasza:
Gondolom be van kapcsolva a kétfaktoros hitelesítés, ezért jönnek az üzenetek. Egyébként nekem is csinált ilyet anno,hogy egy ilyet többször is elküldött. Ne foglalkozz vele
2020. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De en nem lépek be/nem akarok belepni sehova, es ugy jön ilyen sms...
2020. aug. 22. 01:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Telefon/laptop közelben sem vagyok magyarán amikor jön ilyen.
2020. aug. 22. 01:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mások akarnak belépni egy kiszivárgott e-mail/jelszó párossal, ami a kétfaktoros hitelesítés miatt nem sikerül. Mivel az SMSt megkapod, a kiszivárgott jelszó helyes, bár az SMS megvéd, biztos ami tuti alapon érdemes volna megváltoztatni. Nem utolsó sorban azért se, mert ha évek múlva új eszközt veszel, nem fogsz tudni bejelentkezni, ha nem tudod a jelszót.
2020. aug. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért is*
2020. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A telefonszám rákeresése után ami kb 5 másodpercbe tellett, látható az eredmény: [link]


Google a barátod.

2020. aug. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A face az ÉN IP cimem es telom adja ki, hogy én lèptem be.


Közben sehova nem kertem sms jelszot, sehova nem akartam belepni, es plane meg sem adtam sehova a kapott biztonsagi kodot

2020. aug. 22. 01:32
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi 7#

Most latom mit irtal.

Akkor sms küldessel szorakozhat vki ezek szerint.

De neki ebben mi èri meg..?

2020. aug. 22. 01:34
 10/10 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem éri meg lehet, simán elbaszás is lehet pld valaki a te számodat adta meg véletlenül (1 2 karakter különbözik a. Sajátjától)
2020. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!