Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a laptoppal?

Mi lehet a laptoppal?

Figyelt kérdés
A laptopom billentyűzetén pár billentyű nem működik. Bekapcsolásnál és néha működés közben is a monitor beblokkol, mintha lefagyna. Színes csíkok jelennek meg, és a képernyő fokozatosan elfehéredik, de videóknál a hang tovább működik. Ha mozgatom a monitort és be tudom állítani megfelelő szögbe megszűnnek a csíkok. Tudom, ez így kicsit komplikált és érthetetlen. Köszönöm a segítséget!

2020. szept. 2. 11:33
 1/4 pappgr ***** válasza:
100%
A képernyő beállítgatásról nekem az jut eszembe, hogy a képernyő kábele van megszakadva, viszont ez nem magyarázza a billentyűzetet, lehet hogy annak az alaplapi csatlakozója kontaktos, de lehet hogy az egész alaplap haldoklik. Sajnos pontosabban anélkül, hogy látom. Szerintem jobban jársz, ha elviszed egy szaküzletbe.
2020. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Képernyő kábele, az enyém is ilyen (már hét éves), ha beállítom egy bizonyos szögbe, akkor normálisan működik. Türelemjáték, de sajnos nem mondhatok le egy alapjában jó gépről. És semmi esetre sem akarok Windows 10-es laptopot venni. Nekem nem kell ez az ipari hulladék, amelyik ha frissit, rögtön kék halálozik.
2020. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm a hasznos válaszokat!
2020. szept. 4. 09:08
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Win 10-et használok amióta megjelent, több gépen is, és még soha nem kékhalálozott egyik se.
2020. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!