Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mennyire veszélyes egy főiskol...

Mennyire veszélyes egy főiskolásnak/egyetemistának vonaton laptoppal közlekedni?

Figyelt kérdés
jövőre másik suliba megyek, elég messze, sokat fogok vonatozni. nagyon feltűnő ha valaki laptoppal jár? ha lehet csak 1-szer jönnék haza egy hónapban, de akkor is féltem. most kapom ballagásra. azt ugye nem ajánlják ha bőröndbe tesszük, ezért kénytelen leszek kézben vinni. tudtok olyan táskát ami nem túl feltűnő?

2013. ápr. 24. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne viccelj már, melyik évszázadban élsz? Ha olyan egyetemistát találsz, akinél nincs laptop, az biztosan otthon hagyta.

Én személy szerint a kétvállas táskákra esküszöm, sokkal kényelmesebb őket bármilyen távon cipelni. Én 3-4 éve vettem egy Targus márkájút 10 rugó körül. Kényelmes, vastag, párnázott és vízlepergető borítású, élettartam garival.

2013. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 uno20001 ***** válasza:
Az utazótáskában, a ruhák tetején hagysz helyet. Péládul.
2013. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! akkor én is kétvállasat veszek. igazából attól félek hogy elindulok laptoppal de megérkezni már üres kézzel fogok ha érted mire gondolok
2013. ápr. 24. 15:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Aztán jön a tirpák, aki már csak azért is rádobja a táskádra a sajátját...
2013. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy jó kis hátizsákról nehéz megmondani, hogy az laptop táska vagy sem.

De nem is olyan gyakori így a vonatokon a "lopás".

2013. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hypno ***** válasza:

#3 Alapállás, hogy óvatos ember nem ül olyan kupéba, ahol egyedül van, hanem inkább hallgatja órákon keresztül pár nyugdíjas épületes beszélgetését.


Egyébként ilyen idős korodra ki kellett derüljön, hogy áldozat típus vagy-e. ha még soha nem bántottak, vagy kötöttek beléd durván, akkor ezután sem fognak.

2013. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kerüld a "orbán tenyészet" népcsoportokat ! - miit nééző ,, adgyáad ideé a telefonyódat ,, meg a lepóót madzsar raszista !


:)

2013. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Utazótáskába kell bepakolni, ahogy előttem írták fentebb. Ennél jobb megoldás nincs. Táskát soha ne tegyél magad fölé a polcra, ne is hagyd őrizetlenül. Meg szerintem nem is nagyon kéne tömegközlekedésben elővenni a laptopot, tabletet, de hát mindenki a saját kárán tanul. Én nagy átlagban olvasni szoktam vagy zenét hallgatni. 180km-re járok melózni.
2013. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Én magam inkább egyedül szeretek utazni lesz ami lesz alapon, de ha gondolod, tényleg érdemesebb olyan helyre beülni, ahol már utaznak. Bár az a tolvaj, aki egy kicsit rámenősebb, azt nem fogja zavarni, mert úgyis tudja, hogy általában a magyarok szótlanul végignézik, ahogy tőlük egy köpésre megszúrkálják vagy kizsebelik a másikat. Nem akarlak elszomorítani, de ilyen világban élünk...sajnos.
2013. ápr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! nem szándékoztam elővenni :D igazából mondjuk ki.. a cigóktól félek. fizikailag még nem ért bántalmazás csak szólongattak. remélem ezután sem kerül sor rá
2013. ápr. 27. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!