Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusírtók 2020-ban Windows...

Jggdfvbjj kérdése:

Vírusírtók 2020-ban Windows 10-hez?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy megbízható vírusírtót a laptopomra.


Először is:

1, Megéri-e előfizetni vírusírtóra vagy megteszi az ingyenes (Személy szerint inkább fizetnék)


2, Melyik a legjobb vírusírtó 2020-ban? Nézegettem külföldi és magyar tesztek, hogy milyen arányban ismerik fel a vírusokat a szoftverek és úgy láttam, hogy BITDEFENDER, KASPERSKY és a NORTON a legmegbízhatóbb.(Ha valaki szerint más írja le melyik.) Vagy AVIRA?


+ előnyök, hátrányok?



2020. szept. 13. 11:09
A kérdező szavazást indított:
Bitdefender
Kaspersky
Norton
Avira
Más
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Avast!

- Ingyenes

- Megbízható

2020. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Egy átlag felhasználó számára tökéletesen megfelel a beépített Microsoft defender is.

2020. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Windows 7-en Security Essentials-t használtam, Windows 10-en pedig az alap Windows Biztonságot (defender).


Eddig egyiknél sem szoptam be semmilyen vírust, pedig járkálok "veszélyes" oldalakon is :D

2020. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én Bitdefendert használok a legutóbbi telepítés óta (kb. 1,5 éve). Eddig nem volt bajom vele. Van, aki a beépített Windows Defenderrel is elégedett, de én úgy vagyok vele, hogy mivel jó Micro$oft termékkel még nem találkoztam, inkább nem bízom rájuk a cuccaim védelmét.
2020. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is a bitdefendert használom az ms defenred mellett.
2020. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dongaben ***** válasza:
93%
Az ingyenes Windows Defender. Korábban AVG-t használtam, de semmivel sem jobb/rosszabb. Még mindig igaz, hogy az első számú védelem maga a felhasználó. :)
2020. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy időben foglalkoztam szervizeléssel és hiába volt vírusirtó a gépeken, ugyanúgy besz.ták, mert 100%-os védelem nem létezik. A legtöbb esetben nem is az a probléma, hogy nem ismerik fel a vírust, hanem hogy már rég lefutott, mire a vírusirtó egyáltalán észreveszi, hogy ott van. Aztán gyomláld ki, hogy miket módosított, állíts vissza mindent (nyilván nem lehet, sokkal gyorsabb és biztosabb újratelepíteni a gépet).


A tanulság az, hogy ésszel kell netezni.

2020. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, amit mondani akartam ezzel, hogy ha úgyis besz.pod a vírust, akkor miért fizetnél még érte, ha egyszer a Windows Defender ott van és ingyen ugyanazt az alap védelmet megadja, mint a többi nagy? Cserébe még erőforrást sem zabál annyit, mint egy Norton-féle szörnyedelem (gyengébb idegzetűek itt helyettesítsék a Norton-t a legutáltabb vírusirtójukkal!).
2020. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!