Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » WINDOWS 10 - NETBOOK-on:...

WINDOWS 10 - NETBOOK-on: Szükséges külön tűzfal és/vagy vírusírtó? Vagy elegendő a beépített?

Figyelt kérdés

Nem lassítanám a gépet feleslegesen ha nem muszáj, win7-nél fent volt a Comodo amiről csak jót tudok mondani, tűzfal/vírusirto egyben. De nem tudom mennyire változtak a dolgok win10-nél, szükséges-e külön program? Nem lesz-e összeakadás stb.


Ill a malwarebytes volt amit még használtam comodo mellett.



2015. aug. 9. 18:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Elírtam, nem malwarebytes-t használtam hanem ADWCLEANER-t.
2015. aug. 9. 18:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem raknék, és nem is rakok fel külön semmit.
2015. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tamacraft ***** válasza:
Egész biztos használat függő a dolog. Én a gyári funkciókat és beépített alkalmazásokat használom, amióta léteznek, és még soha semmit nem kaptam be.
2015. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Windows védelme tökéletesen megfelel.
2015. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ezen meglepődtem, de ok. Azt hittem majd írja mindenki hogy a gyári windows tűzfal semmit nem ér a vírusírtóval együtt. Más hasonló kérdésekre ezt olvasom.


Most akkor ez változott a windows 10-el? Biztonságosabb lett?

2015. aug. 9. 20:37
 6/7 tamacraft ***** válasza:
Ízlések és pofonok. Én 7-esnél is a gyárit használtam, de ki mit szeret konfigurálgatni, válassza azt. Szerintem 100x fontosabb, hogy mire klikkel az ember, mit nyit meg, mit telepít és milyen forrásból.
2015. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Avast-ot használom mióta megvan a laptopom, Windows 8, 8.1-en is és 10-en is. Szerintem ez jó, ami vírusos oldal lenne nem engedi megnynitni, ami virusós nem engedi letölteni, vagy telepíteni. Nem tapasztaltam semmilyen lassulást miatta.
2015. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!