Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit lehet tenni azzal ellen...

Mit lehet tenni azzal ellen hogy mig a Avast nem frissit addig nagyon lassu a gépem?

Figyelt kérdés
minden első bekapcsoláskor ,mig nem frissiti magát a AVAST addig lassu a gép.
2010. aug. 8. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is így van, én várok vagy újraindítom a gépet, és akkor utána már nem szórakozik vele...
2010. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez itt is igy van.
2010. aug. 8. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nod 32-vel voltam így :/
2010. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Használj másik vírusirtót...


Egyébként én csak abból veszem észre, hogy frissítette az adatbázisát, hogy feljön a zöld ablak. A gépem két percig bekapcsolás után egyébként használhatatlan, de még nem láttam olyan gépet (Avira, NOD32-s, stb...), amelyik rögtön használható lett volna. Tehát szerintem nem a vírusirtó a hibás a bekapcsolás utáni lassúságért...


De ha menet közben is fagyasztja, mialatt frissít, akkor rakd újra, vagy használj másik vírusirtót.

2010. aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nálam kék ablak jön fel ha frissit. frissitéas után már jo.
2010. aug. 8. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor megvan a bibi.

Szedd le mindenképp, és tedd fel ezt:

[link]


Most sietve linkeltem, de remélem, innen a Multilanguage jön le, és ott kiválasztod a magyart.

2010. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Itt a baj! Frissítsd a programot 5.0-ra (mivel ott zöld ablak jön fel, ha frissít). Amúgy csak nyersz a frissítésen, Avast 5 már a heurisztikát is kezdi tanulgatni :P
2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Avast5 se jobb,sőt..
2010. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az avast 5 kevésbé fogja a gépet és a netet, gyorsabban frissít, kevesebb memória és CPU kell neki, átláthatóbb és kényelmesebb kezelőfelülete van mint elődjének, ellátták csendes móddal, hogy nyugodtan lehessen filmet nézni/játszani, stb. Miért ne lenne jobb?
2010. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és ha a levelezés védelemnek nem tetszik a csatolt fájl kiterjesztése, nem letörli, hanem csak megjelöli a tárgyban, hogy gyanús.
2010. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!