Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért jelölt ma be Snapchaten...

Miért jelölt ma be Snapchaten 6 ismeretlen, furcsa ember?

Figyelt kérdés
Mindegyikőjük külföldi, volt aki arabnak tűnt, volt olyan, akiről nem tudtam volna megmondani, de olyan félelmetes, hogy ez csak ma fordult elő, ráadásul 6x. Mindegyiket letiltottam, de félek, hátha valahova kiírta valaki a snapchat nevem, meg tényleg nem tudom, hogy mi lehet emögött. Ötletek? 19 éves átlagos lány vagyok.

2020. nov. 3. 20:21
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia,


Két lehetőség jut eszembe.

Az első, hogy az egyik ismerősödet bejelölték( vagy már eleve ismerőse) és rajta keresztül találtak meg téged, mert feldobott teged ajánlásba.

A másik lehetőség hogy valami bot-on keresztül, bekerult a snap neved egy "adatbázisba" amit használva bejelöltek.



Érdemes megnezni, hogy ha új jelölést kapsz akkor mit ír plusz infónak. Pl. Search by username stb. és jobban tudsz ezekre következtetni.

2020. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A legelsőnél azt írta, hogy rámkeresett név alapján, a többinél az a sor viszont üres volt, úgyhogy onnantól kezdve nem tudtam, hogy hogyan találhattam rám. Ezaz adatbázisos dolog mennyire veszélyes rám nézve?
2020. nov. 4. 04:07
 3/3 anonim válasza:
100%

Hat lehet az első bejelölt név alapján . A többinek meg recommend lettél es quick add ba megtalaltak.

Nem veszélyes, csak tapasztalni fogsz ilyen "hullamokat" mikor random emberek jelölnek be. Ha elutasítod olyan mintha meg sem történt volna.

2020. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!