Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a Facebook fiókomat,...

Feltörték a Facebook fiókomat, mit tudok tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Ma többször jött olyan értesítés az e-mail címemre, hogy próbálják megváltoztatni a jelszavamat. Mindig küldtem jelentést a Facebooknak, hogy nem Én vagyok az. Erre jött egy e-mail, hogy megváltozott a jelszavam, rögtön cselekedtem is, de már semmit sem tudtam vele kezdeni.. az érdekes, hogy egy olyan e-mailt kaptam, ahol azt írják, hogy Chicago környékén változtatták meg. Sajna, azt írja a Facebook rendszer, hogy nem tartozik fiók ahhoz az e-mailhez, amivel használtam. Új jelszó kilőve, nem tudom az e-mailt, amire küldene a jelszót, és ott sem tudok új jelszót kérni, mivel nem tudom a hitelesítő kérdésre a választ.. Ez nagyon bosszant és nagyon meg vagyok ijjedve..

2020. nov. 4. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Így sehogy.
2020. nov. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni, bármilyen fiókhoz való hozzáférés alapvető feltétele, hogy be tudj lépni abba az e-mail fiókba, amelyiket beregisztráltad. Ennek hiányában minden oldalról potenciálisan kizártad magad, csak ez addig nem derül ki és okoz problémát, míg egy ilyen eset nem történik. Akkor viszont már késő.
2020. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Igor Igorovics ***** válasza:
Ha írsz nekik levelet, elküldöd a bescannelt személyid, akkor azért van rá esély, hogy visszakapod.
2020. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két lépcsős titkosítás kellett emailedre.
2020. nov. 5. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a (hasznos) segítségeket. Sikerült mégis visszaszereznem a fiókomat.
2020. nov. 7. 14:37
 6/6 anonim válasza:
Hogyan szerezted vissza? Ugyanígy jártam ma. Kérlek segíts, sírhatnékom van
2020. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!