Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Segítség feltörték a google...

Segítség feltörték a google fiókom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az este letöltöttem a YouTube vanced et + microG és a be írtam a google fiókom jelszavát és reggel küldöt egy értesítést a gmail hogy egy románia oneplus5 eszközről bejelenkeztek!!!!! Meg változtattam a jelszavam de félek hogy még használja! Bank kártya adat meg van adva a fiókomba és egy játékban pénzt is vettem...


[link]


És a microG akkor is használta a háttert mikor a telefonon nem csináltam semmit. Be tudom jelenteni őket? Mit csináljak?!!?!! :((



2020. nov. 6. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A Googlenek kétlépcsős bejelentkezése van, nem elég a jelszó. Ez a történet így kamu.
2020. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi nagyon sokat segítettél de én még mindig be vagyok parázva!!
2020. nov. 6. 14:37
 3/8 A kérdező kommentje:
A jelszóban a gmailt is belle értettem.
2020. nov. 6. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Gmailt kért és jelszót
2020. nov. 6. 14:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Hahó?!?! Valaki.. Senki nem válaszol? :(
2020. nov. 6. 18:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a megadott adataiddal bejelentkezik a vanced szerver és amit ő kap a youtbetól, azt küldi tovább neked.
2020. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a maileden és jelszavadon kívül mást nem adtál meg, akkor még ellenőrizd a biztonsági kérdéseket, megadott telefonszámot, másodlagos emailt, akármi ilyet, amit be lehet állítani, hogy biztosan a te adataid legyenek ott és igazából ennyi volt. Ha ugyz érzed visszafognak élni a megadott jelszó + mail kombinációval, akkor válts jelszót minden olyan helyen, ahol ugyanezeket használod.
2020. nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és még valami elfelejtettem, a YouTube music vanced et is letöltöttem és abba jelentkeztem be nem a YouTube vancedbe, azért jelenkeztem be a YouTube music vancedbe mert csak úgy engedetbe 😅😕
2020. nov. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!