Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Facebook a kódgenerátort...

A Facebook a kódgenerátort japánul küldi?

Figyelt kérdés

Reggel, mint kiderült, a Facebook létrehozásom 10. évfordulója lenne pont holnap (2010 nov 8), ajandékként valaki be jutott a profilomba, azonnal jelszót váltva. Egy régi emailról futott már 1 nap híján 10 éve a profil, és az email is 15 éves, be lépni oda már nem tudunk sajnos sehogy. A nap végére megoldódott végre, hogy le tiltsak minden mentett egykori eszközt amiről be léptem vagy be léptek, és jelszót is cseréltem. Naná, hogy a Facebook az én mobilom és gépem is ki lőtte,DE mivel egy ilyen reggeli adatlopásos beszaratás után aktiváltam a kétfaktoros bejelentkezős generátort, csaptam a mobilszámom is persze a profilhoz, jött egy üzenet, a facebooktol, a kódgenerátor:


䠀愀猀稀渀氀搀 愀 䘀愀挀攀戀漀漀欀漀渀 愀 欀琀昀愀欀琀漀爀漀猀 栀椀琀攀氀攀猀琀猀栀攀稀 愀 欀瘀攀琀欀攀稁儀琀㨀 㤀㄀㜀㐀㄀㈀⸀


Így nem tudok be lépni sajnos a profilomba, és minden alkalommal hasonlót küldenek újra. Tud valaki segíteni?



2020. nov. 7. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kínai te. Japánban azért lenne hiragana. :)
2020. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy már, tőlem lehet mandarin nyelven meg mandula nyelven is... de ez teljesen értelmezhetetlen, és egy 6 jegyű (vagy 8) számot kellene értelmeznem...
2020. nov. 7. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal teljesen ugyanezt küldi? Hasonlítsd össze, ha nincs különbség, akkor ebben biztosan nincs kód se
2020. nov. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ez egy brutál nagy sztori. Reggel 10:13kor be léptek a profilomba, meg változtatták a jelszót, és mivel az eredeti email 15 éves és a bátyámé, nem tudtunk belépni. Közben folyamatosan léptetett ki a messengerbol és az alkalmazásokból a Facebook. Próbáltam az új emailomra irányítani a profilom, okmányt kellett feltöltenem, mobilszámot megadni, meg persze az új emailt. Ez egy jó kis 2-3 órás folyamat volt mire ellenőrizték, hitelesítették és engedélyezték a kéréseim. Aztán mikor megprobáltam belépni, akkor persze jött ez a kódgenerátor koreaiul, 3x is.. Akkor újra kérni a facebookot, hogy nem tudom használni a kódgenerátort, mert Koreai vagy japán vagy kínai... Megint 3 órás várakozás (okmányt küldeni újra, nevet megadni). Éjfél előtt néhány perccel tudtam birtokba venni újra a profilom. Úgyhogy mostmar minden rendben :)
2020. nov. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!