Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki aki ért hozzá vagy...

Valaki aki ért hozzá vagy talán jó infós, segítene? Facebook feltörés?

Figyelt kérdés

Reggel arra ébredtem, hogy nem tudok belépni a facebookomba mivel állitag megváltozott a jelszavam.

Az e-mail cimemre küldtek megerősitő kódot, de sajnos fogalmam sincs mi az email jelszom mivel mar eleg regota nem azt az emailt hasznalom. Nagyon megköszönném a segítségeket, aki gondolja nyugodtan irhat instan, leirom majd a nevem


2020. nov. 9. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Segítséget kértél, majd leírtál egy történetet. Mit szeretnél tudni vagy elérni? Mindaddig amíg nem gondoskodsz a regisztrált e-mail fiókod folyamatos eléréséről, illetve arról, hogy az aktív fiókjaidat az aktív e-mail címedhez rendelt, nem fogsz tudni semmit csinálni. Be nem engednek anélkül semmilyen profilba, hogy igazolnád hogy tiéd a fiók. A facebook fiókba azért nem tudsz, mert az e-mail címre küldött jelszócserét nem tudod elérni. Az e-mail fiókodba szintén nehezen fogsz tudni belépni, ha nem gondoskodtál megfelelő biztonsági beállításokról (másodlagos e-mail, telefonos kód, titkos kérdés, stb.).
2020. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanígy jartam vasárnap.. félelmetes
2020. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is feltörték. És ugyanez van Egyszer visszaszereztem, de rá két nappal megint. Ez vírus lesz mert elvileg az én gépemről történt hajnalban.
2020. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!