Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sanchia.net biztonságos?

Sanchia.net biztonságos?

Figyelt kérdés

Letöltenék egy tankönyvet, és ahhoz ide kéne regisztrálnom. Kérik a bankkártya adataimat, hogy azzal bizonyítsam, hogy hol élek (?). Ilyennel én még nem találkoztam, nekem kicsit gyanúsnak tűnik, de lehet, csak én vagyok nagyon laikus. Utánanéztem pár helyen, hogy milyen az oldal értékelése, és hát vegyes. Pontosan ezt írják:

"Why do we ask you for your billing information?

Because we are only licensed to distribute our content to certain countries, we ask that you verify your mailing address by providing us with a valid credit card number. We GUARANTEE that NO CHARGES will be applied for validating your account. No charges will appear on your credit card statement unless you upgrade to a Premium Membership or make a purchase."

Ilyen létezhet? Regisztrálhatok?



2020. dec. 22. 13:06
 1/1 belapus ***** válasza:
Elengedném azt a könyvet.
2020. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!