Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a telefonon eltávolítom a...

Ha a telefonon eltávolítom a google fiókot a play áruházból, akkor a Google tanterem fog működni, vagy onnan is kijelentkezik és újra kell majd lépni?

Figyelt kérdés

Fontos lenne ezt tudjam, mivel a nem tudom másképp megakadályozni, hogy a gyerek használja az instagramot, tiktokot. Csak a Messenger megengedett, osztálycsoport miatt, de folyamatosan tölti le a többi alkalmazást is, és nem használja rendesen. Ismeretlenek írnak, és ír vissza nekik, és féltem. Elbeszélgettünk vele, de nem igazán tudtunk hatni rá. És gondoltam eltávolítanám a play áruházból a fiókot, hogy ne tudjon letölteni többet semmit, csak tudni szeretném előbb, hogy kijelentkezik-e a Classroomból, mert oda amúgyis elég cuccos volt belépni..

Köszönöm a válaszokat!



2021. febr. 8. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül se a direkt erre kitalált funkciókat használd...


[link]

2021. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég sok rosszat olvastam a Family Link-ről, azért nem szeretném azt alkalmazni.
2021. febr. 8. 23:55
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony marad a bénázás. Google account nélkül ugyanis nincs classroom se...
2021. febr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De Classroomon iskolai emaillel van bejelentkezve
2021. febr. 9. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!