Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » KMSPico az vírus?Mennyire...

KMSPico az vírus?Mennyire veszélyes?Miket tud megszerezi?

Figyelt kérdés

2021. márc. 26. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha akar akkor mindent megszerez. Ugyanis engedélyt adsz neki hogy csináljon amit akar. Amikor beaktiválod akkor úgy be tudja ágyazni magát a rendszerbe újrainduláskor hogy még a vírusírtó sem talál semmit utána. Vegyél inkább windowst pár ezer forintért. Az sem jogtiszta de legalább nem települ fel semmi szemét a gépre.
2021. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
100%
Önmagában a KMSPico nem vírus, de természetesen (mint hacktool) a vírusirtók kajabálnak miatta. Viszont sok helyen ennek "módosított" verzióját tudod letölteni, amibe a program mellé belecsomagolnak némi meglepetést is - trójait, backdoort, egyéb nyalánkságot... Ha mindenáron használni akarod, akkor csakis megbízható forrásból szerezd be az eredeti, módosítatlan változatot - még jobb a portable verzió, amit még telepítened sem kell.
2021. márc. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

A Windows verziók illegális KMS alapú aktiválásra való. Nem vírus, csak a vírusírtók jelzik annak, hogy elvegyék a kedvét a felhasználóknak az illegális szoftver használattól. Persze amit a 2. mond simán előfordulhat. Az eredeti készítő nem rakott bele vírust, de annyi helyre annyiféle kókler feltöltötte már, hogy simán lehet tényleg vírusos.


Amúgy a mái napig elfogadja a Windows 10 a Windows 7 /8.1 -es kulcsokat is. Én pl egy régi hibás gép Windows 7 COA matricán lévő kóddal aktiváltam az új gépemet. Simán elfogadta.


Amúgy a szürke piacos licenc is járható út. Csak lehetőleg olyan helyről vegyed, ahol tudsz reklamálni. Pl hardverapró.

2021. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem igen működött sosem a KMS szerintem érdemesebb megvenni például hardverapróról.

2021. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Sziasztok!


Kedveskedek nektek pár kóddal :D


[link] <-- Ez tartalmazza a kódokat, csk kimásolod és beílleszted windowsba és kész aktiválva van.


A jelszó az "Enter password" - hoz a következő:


pXKPyJM7ua

2021. máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
így legit aktiválhatjátok, ezek a kódokat nagyjából 3 éve használom mai napig múködnek
2021. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%

Ha kell vkinek itt van win 8.1 kódok:


[link]


jelszó:


aJJDnEt28Z

2021. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 as! "pl egy régi hibás gép Windows 7 COA matricán lévő kóddal aktiváltam az új gépemet. Simán elfogadta."


Na azt nemhiszem el!

2021. máj. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 P.O.C. ***** válasza:
Az a te bajod, mit hiszel el. Én az igazat írtam. Innentől kezdve az van, ami a mesék végén: aki nem hiszi járjon utána. :)
2021. máj. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jah!
2021. máj. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!