Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Találtam egy weboldalt, ami...

Miauvau kérdése:

Találtam egy weboldalt, ami olcsón ad cuccokat. A weingut-link.de mennyire lehet egy megbízható oldal?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oldalon nem található információ a webáruház mögötti cégről, annak címéről, elérhetőségéről; nincsenek fenn a közösségi oldalakon; a domain adatai rejtettek; a Weingut Link névre meg egy borászatot ( [link] ) lehet találni - mindezekből következőleg én nem bíznék bennük.
2021. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az nem jó, mert rendeltem tőlük valamit 33 euró értékben. És most eléggé fsok mert a pénzt levonták, de imelt nem kaptam a rendelesemrol. Ilyen esetben mit lehetne tenni?
2021. ápr. 4. 19:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna kérdezni és alaposan körülnézni, majd utána rendelni. Vedd bele, hogy hétvége és húsvét is van, a következő munkanapig akkor sem foglalkoznak veled, ha legális, létező üzletről van szó.
2021. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mint itt:

[link]

is írják: próbáld meg felvenni a bankoddal a kapcsolatot, talán tudnak segíteni.

2021. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Legközelebb körülnézek alaposabban.
2021. ápr. 4. 19:18
 6/11 Szirty ***** válasza:

"...mennyire lehet egy megbízható oldal"


Minél szenzációsabb és hihetetlenebb árakat látsz, annál kevésbé.

2021. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ez attól függ nézd meg pár termék tulajdonosa véleményét(nézd meg a véleményeket a kiválasztott termékek alatt) és azt is vedd figyelembe milyen idő szakasz alatt hozzák meg például a "Joom" alkalmazáson olcsón vehető termékek találhatók és 2 hónap alatt hozzák meg ez idő alatt a csomag utazáson van így több az esélye a sérüléseknek illetve össze is keverhetik más csomagokal így nem biztos, hogy a megrendelt terméket kapod meg dr ez csak egy példa.
2021. ápr. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szirty ***** válasza:

"Ez attól függ nézd meg pár termék tulajdonosa véleményét"


Amit értékelj körültekintően.

Nem ritka hogy az oldal érdekeltjei fogalmaznak meg kamu véleményeket.

2021. ápr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

" fogalmaznak meg kamu véleményeket"

Igen vannak akik így tesznek de például a kritika igaz szokót lenni. Emelett ha van pozitív vélemény ami igaz abban tulajdonosul meg ha van hozzá kép is így a legtöbb pozitív vélemény amihez csatoknak képet is igaz.

2021. ápr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szirty ***** válasza:

"például a kritika igaz szokót lenni"


A kamu hozzászólásokat gyártó lehúzós oldalak hozzászólásait úgy gyártják, hogy legyen benne sok pozitív vélemény.

De néhány negatív is, hogy ne keltsen gyanút a tapasztalatlan csapdába sétálóknak akikre vadásznak ezek az oldalak.

Természetesen képet is raknak néha a kommentelőhöz hogy még hitelesebbnek tűnjön a komment mező.

Arcképeket emberekről a neten szerezni nem nagyon nehéz és bonyolult :)

2021. ápr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!