Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elromlott az ACER laptopomban...

Elromlott az ACER laptopomban a winchester. Most fogom beadni szervízbe, de az adatokért amik rajta vannak nem vállalnak felelősséget. Hogy tudom róla leszedni az adataimat? Nagyon fontos, mert céges dolgok vannak rajta.

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a winchester adta meg magát akkor arról nem nagyon tudsz megmenteni adatokat. Ha a laptop winchester vezérlője romlott el, akkor elvileg a javítás után le tudod menteni az adatokat.

Vagy egy rack-be bele kell tenni a winyót és egy asztali géppel kell fölismeertetni, hátha menthető róla valami.

2008. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hasonlo gondja volt már unokaöcséméknek is és ők simán megmondták a szervizesnek, hogy az adatokat mentse le a vinyóról (bár nem volt olcsó mulatság 7000-et fizettek érte)
2008. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy csehországba viszik a laptopot, én meg nem tudok csehül. :)
2008. dec. 5. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi baja van a winchesternek. Kürt Kft elég sok dolgot vissza tud állítani. Na az tényleg nem olcsó dolog (többszázezer Ft is lehet).
2008. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a vinyo hibas akor kiszeded a laptopbol letoltod a Norton Ghost nevezetu programot es azzal egy az egyben le lehet menteni a vinyot egy file-ba utana meg vissza lehet allitani vagy szerzel egy USB-s vinyo racket Norton Ghost boot lemez es ugy hogy a laptopba marad a vinyo lemasolod a rackben levo vinyora kb 5 perc. nem reg telepitetem igy 12 laptopra winfost.
2008. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!