Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen vírusirtót tölthetnék...

Milyen vírusirtót tölthetnék le ami ingyenes?

Figyelt kérdés

Elvileg van rajta avast (nem tudom pontosan milyen) de mivel ez angol én meg egy szót nem tudok angolul így nem értek hozzá és hiába van rajta szerintem mégis vírusos a gépem mert folyton lassú, lefagy, kikapcsolni alig tudom..stb.

Ajánlhatnátok egy jó fajta vírusirtót mert így nagyon rossz használni a gépet hogy ilyen lassú.. Köszönöm szépen a segítséget!


2010. aug. 22. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Avastnak van magyar változata is, valamint van a Microsoftnak is saját vírusirtója: Microsoft Security Essentials.


Magyar Avast: [link]

Microsoft Sec. Ess. Windows XP-hez: [link]

Microsoft Sec. Ess. Windows Vista-/7-hez: [link]

2010. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Avast is tud magyarul (de még hogy!) telepítésnél kell beállítani, hivatalos oldalról (avast.com) is le lehet szedni. Ha régóta van rajt avast, valszeg 4.8 szal 5-re nyugodtan lecserélheted.

MSE értelemszerűen ugyanígy megtanul magyarul telepítésnél, ha lecseréled.

2010. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm mindkettőtöknek!
2010. aug. 22. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!