Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért jelennek meg véletlensze...

Miért jelennek meg véletlenszerűen az asztalomon üres "új mappák"?

Figyelt kérdés

Egy laptopról van szó, újonnan vettem pár éve, már telepítve volt a Win 10 Home. Az utóbbi pár hónapban arra lettem figyelmes, hogy teljesen véletlenszerűen heti 1-2x teljesen üres mappák jelennek meg az asztalomon amiket nem én csináltam. A laptopot csak én használom mióta megvettem, és idő közben volt rajta egy factory reset is.


Ez normális jelenség? Még azt is hozzáteszem, hogy minden ok nélkül látványosabban lassabb lett a laptop, pedig szó szerint semmi nincs rajta a Chrome-on és az office-n kívül, kizárólag tanulásra és munkára használom. Az asztalomon is csupán 3 dolog van, a lomtár, a böngésző és egy mappa amiben néhány tankönyv és munkával kapcsolatos dolgok vannak. Az 1TB-s HDD-n mindössze 50GB foglalt és rendszeresen tisztogatom, minden háttérben futó alkalmazás ami nem szükséges le van tiltva / törölve.


Játékra és minden másra a PC-m van fenntartva.


Egy újabb factory reset megoldaná a problémát, ha esetleg valami nemkívánatos dolog fészkelte be magát?


Köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 4. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Futtass le egy víruskeresést (én a Malwarebytes-ot ajánlom).
2021. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!