Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Telepítés után üres lett a...

Telepítés után üres lett a vendég mappám, hogyan tudom visszaállítani az adatokat?

Figyelt kérdés
Telepítés előtt a rendszergazda felhasználó fiókba voltam belépve és átmásoltam egy nem törlendő particióra a vendég fiók mappáját. Miután újra telepítettem üres lett a mappa csak néhány rejtett fájl maradt benne. A mappa mérete megmaradt (1.2 GB) szóval az adatok benne lehetnek valahol.

2016. márc. 20. 16:26
 1/2 Gábor_79 ***** válasza:
Jogosultságot kellene adni neki valami úton-módon, mert az egy másik telepítéshez tartoznak. Először próbáld meg a mappára, jobb gomb, tulajdonságok. Biztonság fül és engedélyek módosításánál Szerkesztés. Hozzáadás és írd be saját kezűleg "Mindenki" > Ok. Aztán bepipálsz minden engedélyt teljes hozzáférésre, majd alkalmaz. Ha minden igaz, ez után látható lesz a mappa tartalma. Ha nem, akkor van rá más program, ami tán segít.
2016. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam azt amit írtál, de sajnos még mindig csak néhány rejtett fájl látszik a mappába. Esetleg más ötlet? Milyen program tudna segíteni? Köszönöm előre is a választ.
2016. márc. 27. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!