Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörték a Myfitnesspal fiókom?

Feltörték a Myfitnesspal fiókom?

Figyelt kérdés

Évek óta a Myfitnesspal alkalmazását használom kalória kalkulátorként.

Ma reggel még teljesen jól működött, később viszont láttam, hogy kijelentkeztetett az alkalmazás, és nem tudtam visszajelentkezni. Kértem jelszó emlékeztetőt, megváltoztattam a jelszavam, de az új jelszóval sem tudok belépni az alkalmazásba, csak a weboldalra. Az alkalmazást egyáltalán nem látom a Google play áruházban, se a saját alkalmazásaim között, se az összes alkalmazás között keresve. Külön a Google-ben rákerestem, onnan megtaláltam a play áruházban is, azt írja, már nem kompatibilis az alkalmazás a készülékemmel.

Észrevettem az alkalmazáshoz tartozó email fiókom spam mappájában egy levelet, amiben azt írja egy bizonyos Gregory Robinson, hogy ismeri a jelszavamat, és meg is írta a Myfitnesspal jelszavam. Legalábbis ez derül ki az email előnézetéből, az egész emailt nem mertem megnyitni.

Az egész telefonom ezzel az email fiókkal van összekapcsolva, de máshol asszem nem használtam ugyanazt a jelszót, mint a Myfitnesspalban.

Mit tehetnék? Többé nem használhatom a Myfitnesspal alkalmazást? Törölnöm kéne a telefonomról?

Veszélyben vannak más fiókjaim és adataim?



2021. máj. 10. 14:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!