Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Milyen biztonságos módszert...

Milyen biztonságos módszert használtok a jelszavak megőrzéséhez? Hagyományos és digitális megoldások is érdekelnek és lehetőleg soroljatok előnyöket és hátrányokat is!

Figyelt kérdés

Van rengeteg honlap, amelyre egy átlagember regisztrál. Gyanítom, hogy sokan nem tartják fejben a összes felhasználónevet és jelszót, amit eddig kitaláltak.

Nyilván vannak fiókok és regisztrációk, amelyeket fejben tartunk, de szerintem az összeset nem sokan jegyzik meg. (Vagy igen?)

Mindenesetre, ha ti sem tartjátok fejben az összeset, várom ötleteiteket és tapasztalataitokat a biztonságos jelszó megőrzés témában!



2021. máj. 15. 15:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A kockás füzetben pont az a jó, hogy elég érte menni. Nem tudom, te milyen meséket néztél hackerekről, én már láttam olyat is, hogy szerelőnek öltözve bemegy, belső ellenőrzésnek hamisítva tovább is jut, aztán pókemberként menekül leállított megfigyelőrendszer mellett anélkül, hogy észrevenné bárki.
febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!