Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi lehet a baj a laptopommal?

Mi lehet a baj a laptopommal?

Figyelt kérdés

Néhány napja a laptopom elkezdett egy csomó frissítést telepíteni magára kikapcsolás előtt. Egyik nap megint frissítette magát, kikapcsoltam, de másnap amikor bekapcsoltam, elég lassan kapcsolódott be.. kb 30 perc vagy több, addig "windows indítása" szöveg után csupán fekete képernyő látszott... Ma is bekapcsoltam, és ugyanez volt a probléma + Nem találja az itthoni wifi kapcsoltatot...tehát nem csak az van hogy nem tud hozzá kapcsolódni, hanem konkrétan eltűnt... Szerintetek mi lehet a a probléma, nagy a baj? Lehet hogy az egyik frissítés okozta? Ha igen, akkor hogyan lehetne törölni a frissítéseket? És hogyan tudnám újra elérni hogy megtalálja az itthoni wifi hálózatot? Windows 7 van a gépen, ha ezzel előrébb vagytok.

Válaszotokat, és segítségeteket előre is köszönöm !



2021. jún. 12. 12:22
 1/7 anonim válasza:
54%
Én ezért se kapcsolom be a frissítéseket.Telepitsd újra
2021. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra a wifi drivert.
2021. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És azt hogyan kell? 😅
2021. jún. 12. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a laptop pontos típusa?

(pl.: HP Elitebook 6930p, Acer Aspire 5820 TG, Dell Latitude E4750, Asus U32U, Lenovo Thinkpad X230, stb.)

2021. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Asus UX32A
2021. jún. 12. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Asus UX32A támogatási oldala: [link]


Asus UX32A driverek letöltése: [link]


Wireless (wifi) letöltése [link]


Csinálj az asztalra egy "wifi driver" nevű mappát, töltsd le oda a drivert, lépj be a mappába, jobb klikk a letöltött fájra, "kicsomagolás ide" (vagy valami hasonló neve van a menünek, attól függően milyen tömörítő alkalmazást használsz).

Lépj be a kicsomagolt mappa "Install" nevű mappájába és futtasd (telepítsd) az ott lévő "Setup.exe"-t.

2021. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A windows 7 támogatása már rég megszűnt. Nagyon nem ajánlatos használni!
2021. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!