Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Reddit és Quora, biztonságos...

Reddit és Quora, biztonságos oldalak?

Figyelt kérdés

Ezen a két oldalon voltam fent, ismerkedtem velük mikor bedöglött a számítógépem. Soha nem jártam azelőtt ezeken az oldalakon, és soha nem volt gond a számítógépemmel az évek alatt mióta megvan. Szerencsére egy rendszer visszaállítással meg lehetett oldani a problémát. De egyébként használhatatlan volt. Csak diagnosztizált, meg felkínálta a windows alaphelyzetbe állítását. Amit meg is csináltunk, de nem hozott eredményt.

Beszedhettem valami vírust vagy valamit valamelyik oldalon, rákattinthattam valamire amire nem kellett volna, vagy teljesen független tőlük, csak véletlen egybeesés volt?


2021. jún. 30. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Hallottam már olyat hogy valaki a Reddit miatt esett teherbe..
2021. jún. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a 2 oldalnak a hibához. A folyamatos hőség (elégtelen hűtés) nagyobb eséllyel árt(ott) a gépednek, mint ezek az oldalak.

Már hosszú évek óta regisztrált tagja vagyok mindkettőnek (sok-sok millió társammal együtt a világ minden tájáról) és soha nem "bántották" semmelyik gépemet/telefonomat.

2021. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!