Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintetek itt megbízható...

Szerintetek itt megbízható ptc oldalak vannak?

Figyelt kérdés

Még új vagyok ebben a témában és ezen az oldalon találtam néhány lehetőséget de nem tudom megbízhatóak-e.

Ha valaki valamit tud róluk légyszi segítsen. Köszi


[link]



#ptc #megbízható ptc oldalak #biztonságos ptc oldalak
2013. jún. 19. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a klikkelj és fizess dolog kb 15 éve volt nagy sláger, de valójában senkinek nem fizetnek.


Ha nagyon meg akarod próbálni, akkor csinálj valahol egy kamu email címet és azzal regisztráld magad.


Nem elkeseríteni akarlak, de ezzel nem lesz meg a nyári zsebpénzed. Persze ne legyen igazam.

2013. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2013. jún. 19. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Earn-on, the-bux, fizetett már egyszer. Nem lehetetlen dolog elérni a kifizetést.
2013. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nagyon jó,legális,gyorsan kereső oldalak vannak részletesen leírva segítséggel.

[link]

Itt mindent megtalálsz,leírás,segítség,vélemény.100%ban megbízható oldalak szerepelnek benne.

2013. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!