Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Pokemon go-n belül nem teljesü...

Pokemon go-n belül nem teljesült a fizetés, most lesz valami?

Figyelt kérdés

Pokelabdákat akartam venni.


A telekomfizetésre (hogy adják a mobilszámlámhoz), amikor rámentem, elkérte a címemet, de nem volt kedvem megadni, ezért visszaléptem.


Rámentem, hogy paypal, elkérte a mailcímem, a mobilszámom. Utána a bejelentkezési adataim és jött a biztonsági sms.


Megnyitottam az smst, hogy elolvassam a kódot, erre újraindult a játék és a fizetős részből is kiestem.


Szépen bementem újra, hogy pokelabdákat vagyek, akkor megadtam a mailcímet, mobilszámot, majd bejelentkezési adatokat. Beírtam a kódot.


Újra kérte a felhasználónevet, a jelszavamat, újra kiküldte a kódot, de megint visszavitt oda, ahol a felhasználót kéri.


Gyorsan megváltoztattam egy másik eszközön a paypal jelszavam.


Megnéztem, semmit sem vontak le. A játékban se kaptam se érmeket, se pokelabdákat. Pikachu is elment azóta.


Ebből így semmi anyagi vagy más bajom nem lesz, ugye?


2021. júl. 6. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Micsoda?!


Az a kérdés hogy a Pokemon Go készítője megbüntethet azért mert nem vettél meg valamit...? Nem. Megnézted, nem tetszett, “visszaraktad a polcra”, semmi olyat nem tettél ami illegális.

2021. júl. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ, ment a zöld!


Arra gondoltam, hogy lehet e, hogy az adataim így ellopták vagy később mégis levonják ezt az összeget.

2021. júl. 7. 09:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!