Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van-e olyan program androidra....

Van-e olyan program androidra... keylogger szerű, amivel vissza tudom nézni, amit írtam?

Figyelt kérdés

A történet: írtam egy naptár bejegyzést viszonylag hosszút. Google naptár. és a kilépés gomb után már nem tudtam visszahozni.

Kérdés van-e valami megoldás, hogy ezt a szöveget valahogy újra előhozzam?

Keylogger, ami telepítés előttre is képes látni? valami google okosság, ami a karakterleütéseim amúgy rögzítette? Mint a facebook (bár ott sem tudom, hogy előcsalogatható-e)?

akármi?



#billentyűzet #keylogger #elveszett bejegyzés
2021. júl. 30. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Visszamenőleg nem képes egy program sem, hiszen nem futott, telepítve sem volt, amikor a korábbi szöveget beírtad, a telefon pedig nem tárolta el a vágólapon (akkor be tudnád illeszteni).


Ha a naptárban nem volt piszkozat funkció (mint az e-mailnél), hogy rögtön elmenti ha abbahagyod az írást 1-2 másodpercre, akkor nem tudod előszedni sehonnan, újra be kell írni.

2021. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ilyen sokat akarnék írni akkor notepad++-t vagy atom.io editort használnék a jövőben.

Én nem tudok olyan programról amit te akarsz - működésüknel fogva elkepzelhetetlen számomra, hogy hogyan lehetséges egy nem elmentett eseményt keresni a memóriában, de bevallom ha tudnék se mondanám meg.

Ne akarj keyloggert se magadnak se másnak.

Egy Calendar trash checket meg egy view&syncet próbálnék meg az elveszett adatok visszahozására.

2021. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Leginkább a googleban bízok, mivel a calendar online és több felületen használható, a beírt szöveget azonnal menti, mint a gmail... tehát valahogy visszanyerhető, csak nem tudom ebben segítenek-e... azt hiszem 99.9%, hogy nem ...

Köszönöm a segítséget:) az a két dolog, amit javasolsz, foggalmam sincs hogy hogy kezdjek bele, így bele sem fogok.

Fontos lett volta a megfogalmazás miatt az első, leírt gondolatsorom. de elvesztettem, pedig a kezdőképernyő gomb megnyomása nem szokta eltüntetni ezeket, visszalépéskor még jellemzően meg szoktak lenni.

2021. júl. 31. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!