Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Rendelt már valaki a Lghtinthe...

Pallai Tamás kérdése:

Rendelt már valaki a Lghtinthebox-oldalról valamit?Mik a vélemények? Azért kérdem mert engem átvertek és se pénz se rendelt áru ,mit lehet tenni hol lehet weboldallal kapcsolatban panaszt tenni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 24. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Amerikai cím:

600 1st Ave, Seattle, WA 98104


US EIN: 46-4354332


Kínai cím:

Room F3-325, Tower A, Win Center,Building 6,Yard 33,Baiziwan Road,Chaoyang District,Beijing 100020, People’s Republic of China.

2021. aug. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Legalább 10-szer rendeltem, mert ez az oldal már a mai modern áfás trükközések előtt szavatolta, hogy egy pár dolláros biztosításért cserébe visszafizeti az összes járulékos költséget, ami esetleg utólag terhel. Beküldted a nyugtát amit a vámeljárás után kellett fizetni, és visszautalták az áfát és eljárási díjat.

Nincs gond az oldallal, esetleg te vagy türelmetlen. Mikor rendelted? Kínából 60-80 nap szinte már standard szállítási idő.

2021. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer rendeltem. A legalja kínai boltnál is rosszabb minőséget küldtek, ami köszönőviszonyban sem volt a hirdetett termékkel. Visszaküldtam, a postaköltséget buktam, azóta úgy letiltottam őket, hogy az otthoni hálózaton még a webshopjuk sem nyílik meg.
2021. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyenlőre én is küzdök hogy az árát vissza adják vagy a terméket a kifizetett árban.
2021. aug. 28. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!