Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet kiírtani teljesen...

Hogyan lehet kiírtani teljesen, és véglegesen a Windows Defender-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fenti kérdésben kérnék segítséget. Egyszerűen ki nem állhatom, mindenre bejelez, mindent kitöröl, és hiába kapcsolom ki, állandóan küldi az értesítéseket mindenről. Rettentően elegem van már belőle, és szeretnék megszabadulni tőle örökre. Van rá valami mód, hogy véglegesen kiírtsam a gépemről ezt a szoftvert? Már mindent megcsináltam, amit neten találtam róla, letiltottam mindent, kikapcsoltam mindent, de mégis újra aktiválja magát... ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.



2021. szept. 1. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha más védelmi szoftvert telepítesz, az lesz az alapértelmezett és automatikusan kikapcsol a Defender.

Normális használat mellett viszont a Defender is láthatatlan, úgyhogy nálad vagy már ott vannak a kártevők amikre bejelez a rendszer, de ignorálod, vagy olyan netezési és szoftverhasználati szokásaid vannak, amik ugyan veszélyesek, de nem veszel róluk tudomást.

2021. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

#1

"Ha más védelmi szoftvert telepítesz, az lesz az alapértelmezett és automatikusan kikapcsol a Defender."

Valószínűleg az a "másik" is is ugyanúgy fog viselkedni, ha nem még "úgyabbul". :D

2021. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!


Vírusírtó nélkül manapság veszélyes felmenni a netre.

És ha telepítesz egy másik védelmi szoftvert, akkor a Windows Biztonság félreáll.

2021. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Másik vírusirtót kell feltenni. Egyébként is, legalábbis én nem bíznám a Micro$oftra az adataim biztonságát.
2021. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rögtön az első bekapcsolásnál feltettem az ESET Internet Security próbaverzióját tettem fel. Aztán megvettem féláron egy évre, azóta semmi bajom nincs a Windows 10-el.
2021. szept. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SOHA ne bízzál meg a Windows Defenderben! Nem egy gépet tettek tönkre a vírusok, mert ez beengedte őket. Vannak jó ingyenesek is, de legjobb a fizetős védelem. pl. mint ahogy az előző írta. [link]

[link]

2021. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!