Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan tudom ezeket véglegesen...

Hogyan tudom ezeket véglegesen kiírtani, egyáltalán lehetséges-e?

Figyelt kérdés

Win32:Malware-gen és Win32:Flot-U (Wrm). Minden egyes újraindításnál-bekapcsolásnál ezeket a fertőzéseket találja avast 5.0, amiket karanténba helyez, de úgy tűnik hiába.

Esetleg van-e más progi, ami elbír velük?

Már egyik médialejátszómnak sincs hangja.


2010. szept. 3. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Windows reinstall, telepítő alól merevlemezt formázod. Ha ennyire hagytad elfertőződni a gépet, akkor más már nem nagyon segíthet.

Esetleg próbálhatsz csökkentett módban egy MBAM teljes keresést, de sok reményt nem fűznék hozzá a helyedben.

2010. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyire hagytam elfertőződni? Másfél hónapja volt újratelepítve és eset smart security 4 volt rajta, ami ezek szerint nem észlelte...
2010. szept. 3. 15:49
 3/13 anonim ***** válasza:
nemcsak win reinstall kell, hanem a merevlemez összes partíciójának törlése és újraformázása.
2010. szept. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem... Na, akkor kezdhetem kiírogatni a fontos anyagokat... Pont ez hiányzott most az életemből. És milyen védelmi rendszert(eket) érdemes rárakatnom?
2010. szept. 3. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Eset Smart Security, ha nem eredeti, akkor nem ér semmit, sőt, inkább kárt okoz! Vagy eredeti ESET-terméket, vagy ingyenes vírusirtót!


2. Nem kell újratelepítés, ha vírusos a gép!! 32-bites a rendszered? Akkor adatmentés után futtass egy boot idejű keresést az avast!-tal, és töröltess vele mindent. Ha összeomlasztotta a gépet, akkor csinálj javító telepítést.


3. Ha "felállt" a rendszer, futtasd még csökkentett módban a Malwarebytes' Anti-Malware programot!

2010. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Boot idejű írtást is csináltam 2x. 2 fájlnál azt írta ki, hogy "a törlés elhalasztva a következő újraindításig", de akkor se bírta törölni. Gondolom ezek olyan fájlok lehetnek, amik feltétlenül szükségesek a működéshez.

Azt nem tudom, hogy az ESS eredeti volt-e, mert mással rakattam újra (és most is mással fogom, ha nem bírok a vírussal), én nem értek hozzá. Gondolom ezek szerint nem volt az.

Megpróbálom az egyik progit, amit írtál. Köszi!

2010. szept. 3. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


1.Letölt

2.Bemountol daemon toolsba

3.Nero megnyit

4.CD másolása

5.Újraindít

6.Bebootolsz CD-ről

7.Frissitéseket letöltöd

8.Katt a vírusírtásra

2010. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az hát sok észlény. Újratelepítés mi??? két nyamvadt vírus miat újratenni. Úgy tűnik szerettek elmenekülni a problémák elől de a géppel foglakozni nem tudjátok mit jelent. SUPERAntiSpyware kel neked csökkentett mód hálózattal frissítsd a definíciókat és teljes vizsgálat. Amit talál, tedd a karanténba. Lehet tisztítani a gépet és ez nemcsak a hülye reinstalal lehetséges.
2010. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kaspersky

AVG

Panda


Próbáld meg ezekkel

2010. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fertőzött CD, kiabált az ESS, nem hittem neki (gyári, bontatlan csomagolás, ugyan már), a gép fagyott. Bekapcsolt kiterjesztett heurisztikával rögtön megtalálta, megtisztitotta a fájlt (rendszerfájl volt) és bezárta a karanténba. Trójai volt. Lemez-töredezettség mentesítés, Ccleanerrel takarítás, minden rendben. Nem kellett újratelepíteni.
2010. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!