Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mit telepíthet a gépre az...

Mit telepíthet a gépre az oldal regisztrációkor?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen a haver ideadta a laptopját hogy kicsit használjam mert olyan furcsa de nem tudja körülírni hogyan.Tényleg fura volt néha megugrott a processzor használat de a futó folyamatok nem mutatott semmit.Ekkor gondoltam regisztrálok ide rákérdezek itt hátha.Nem tudtam regisztrálni azt írt le vagyok tiltva .Írtam az itteni adminak mi lehet a baj azt írta vissza illetlenül beszólogattam a "másoknak". Rákérdeztem a havernál mi volt megerősítette a sztorit.Ekkor kezdtem furcsálni egy tökig kitakarított windos (cookik,előzmények törölve felülírva)ráadásul másik lakás másik router más ip .Legyalultam a gépet rácsaptam egy debiant és lás csodát sikerült regisztrálni.Mit tehetnek a gépre valami kémprogramot ?!
2021. szept. 11. 12:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Sima IP alapú tiltás, semmi komoly védelme nincs az oldalnak. Te magad írod: "másik lakás másik router más ip"
2021. szept. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha az lenne és nem magára a gépre menne fel valami akkor minden kikapcsolás után újra le kéne tiltani az adott ip-t nem?

lehet nem írtam le érthetően tehát már itt nállam amikor még win volt rajta akkor nem tudtam regisztrálni

2021. szept. 11. 12:16
 3/10 A kérdező kommentje:
nekem totál az jön le hogy valamit rátolnak a gépre és még gondoltam hogy a MAc címmel operálnak az állandó marad azt nem tudom?
2021. szept. 11. 12:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem települ kémprogram a gépekre. Böngésző ujjlenyomatból kiolvasható néhány azonosító. Viszont annyira béna itt a tiltási rendszer, hogy nehéz elképzelni, van bármi más tiltási alap (ahogy írod is, a hardver ID ugyanaz marad), hiszen az IP alapú tiltás is azonnal megkerülhető, ettől hatástalan az egész.
2021. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg a device fingerprint fogalmával: [link]
2021. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ez érdekes erről még nem olvastam
2021. szept. 11. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Meg ez is érdekes a konzolba:

for(var i =0; i < localStorage.length; i++){ console.log(localStorage.key(i)+":"+localStorage.getItem(localStorage.key(i)));

}

2021. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez mire való :) ?
2021. szept. 11. 13:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez "localStorage", ami hasonló a sütikhez, annyi különbséggel, hogy ezt elfelejtik törölni.

Ebbe is kerül egy azonosító, ami szépen megmarad. :-D

2021. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de jó magának hogy ért ehhez , irigylem
2021. szept. 11. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!