Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows xp tűzfalban van...

Windows xp tűzfalban van olyan, hogy ha inaktív a kiszolgáló akkor letiltja a bejövő kapcsolatot? a 80-as http porton? Tudom régi rendszer, de csak tesztre használom.

Figyelt kérdés
Van egy webes felület egy xp-s gépen, használom addig jól működik, viszont ha kb 20 percig nem nézek rá akkor x.domain.hu visszautasította a csatlakozást. Ezt úgy tudom javítani ha letiltom majd újra engedélyezem a hálózati kártyát, aztán jön a hiba újra, tűzfal nélkül nincs ilyen hiba.

2021. okt. 4. 19:02
 1/3 A kérdező kommentje:
szóval, ha van akkor ezt hol lehetne kikapcsolni?
2021. okt. 4. 19:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz irányból közelíted meg a problémát. Egyrészt ilyen nincs (bár gyanítom, egy profi programozónak ezt pár óra munka lenne megvalósítani), inkább azt a problémát kéne megszüntetni, hogy ne omoljon össze a hálózati alrendszer némi üresjárattól.
2021. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen jogos, furcsa hiba ilyennel még nem találkoztam, ilyet mi okozhat?
2021. okt. 4. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!